
Скалычений у боях за Донбас найманець з НЗФ "Батальйон "Схід" Рафі Джабар ("Абдулла") розповів, що в Авдіївській промзоні знищено "десь два батальйони". Відео опублікував у Twitter блогер Necro Mancer, зазначають Патріоти України.
"Ми даємо сигнал, що противник заривається на "промці". Та людина, яка тоді командувала полком 11-м на той момент, до нього дуже великі питання. Це 2016 рік, лютий, березень, квітень. Я думаю, його треба судити, тому що я не знаю, скільки людей у нас загинуло в "промці", і це все в мінус ось цієї людини. Я думаю, він зараз в Росії спочиває на лаврах", - заявляє найманець.
За його підрахунками, загиблих там "десь два батальйони".
"Два повнокровні батальйони від того дня і до сьогодні на "промці" ми втратили. І вся ця кров на цій людині, про яку я говорив", - підкреслив найманець.

Нагадаємо, сили ЗСУ взяли під контроль Авдіївську "промзону" ("промку") 4 лютого 2016 року. Однак вона залишається однією з гарячих точок на Донбасі.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...