Хіти тижня. Про все забути? - ЮВТ переконана, що відносини з агресором потрібно почати "з чистого аркуша"

Подібні пропозиції лунали від Юлія Тимошенко ще під час президентської кампанії.

Про це вона розповіла журналістам у кулуарах Верховної Ради, коментуючи пропозицію спікера Ради Федерації РФ Валентини Матвієнко почати відносини між Україною та Росією "із чистого аркуша", передають Патріоти України з посиланням на Цензор. НЕТ.

"Під час президентської кампанії моя позиція була чіткою: Мінський процес не привів до миру і він не міг дати Україні бажаних результатів. Ми пропонували почати процес повернення миру з чистого аркуша. Пропонували повернутися до Будапештського меморандуму", - заявила Тимошенко.

За словами парламентарія, сьогодні потрібно змінити концепцію переговорів. "Правильна стратегія - почати із чистого аркуша. Якщо не приймаються ідеї виконання Будапештського меморандуму, то потрібно шукати й інші шляхи відновлення миру і нашої території, але категорично не шляхом капітуляції", - пояснила Тимошенко.

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...