Хіти тижня. Прорахувати фюрера Четвертого рейху: Гросмейстер Каспаров назвав обставини, за котрих Путін кине війська на захоплення Маріуполя

Володимир Володимирович дуже залежить від своїх рейтингів і дуже болісно ставиться до їх падіння, справедливо побоюючись наслідків.

Президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про окупацію українського Маріуполя, якщо це допоможе йому підняти його власний рейтинг. Про це заявив опозиційний російський політик Гаррі Каспаров, зазначають Патріоти України.

«Если Путин сочтет, что нужно штурмовать Мариуполь, чтобы поднять свой рейтинг — он это сделает. Но пока, видимо, цифры не дают ему оптимизма, что это решение поможет. Опросы показывают, что население России к войне с Украиной не готово», - заявив він, пише OBOZREVATEL.

За словами політика, Путін хоче домогтися від України зміни вектора зовнішньої політики.
«Путин не скрывает, что его задачей является разворот Украины с западного направления в империю и все, что он будет делать — это мешать украинцам осуществить сделанный выбор», - заявив Каспаров.
За його словами, з президентом Росії не має сенсу проводити переговори.
«Я не понимаю, о чем может быть разговор. За эти годы Путин четко определил свои цели: аннексия Крыма с его точки зрения — этот акт состоявшийся и обсуждению не подлежит. А оставшаяся часть Украины должна стать вассальной частью империи. Эти тезисы проходят красной нитью во всех его выступлениях», - говорить політик.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...