Хіти тижня. Прорахувати фюрера Четвертого рейху: Гросмейстер Каспаров назвав обставини, за котрих Путін кине війська на захоплення Маріуполя

Володимир Володимирович дуже залежить від своїх рейтингів і дуже болісно ставиться до їх падіння, справедливо побоюючись наслідків.

Президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про окупацію українського Маріуполя, якщо це допоможе йому підняти його власний рейтинг. Про це заявив опозиційний російський політик Гаррі Каспаров, зазначають Патріоти України.

«Если Путин сочтет, что нужно штурмовать Мариуполь, чтобы поднять свой рейтинг — он это сделает. Но пока, видимо, цифры не дают ему оптимизма, что это решение поможет. Опросы показывают, что население России к войне с Украиной не готово», - заявив він, пише OBOZREVATEL.

За словами політика, Путін хоче домогтися від України зміни вектора зовнішньої політики.
«Путин не скрывает, что его задачей является разворот Украины с западного направления в империю и все, что он будет делать — это мешать украинцам осуществить сделанный выбор», - заявив Каспаров.
За його словами, з президентом Росії не має сенсу проводити переговори.
«Я не понимаю, о чем может быть разговор. За эти годы Путин четко определил свои цели: аннексия Крыма с его точки зрения — этот акт состоявшийся и обсуждению не подлежит. А оставшаяся часть Украины должна стать вассальной частью империи. Эти тезисы проходят красной нитью во всех его выступлениях», - говорить політик.

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...