Хіти тижня. Просто перестати стріляти? У мережу потрапив таємний указ терористів щодо захоплення нових територій на Донбасі (фото)

У мережі з'явився таємний указ ватажка терористичної "ЛНР" Леоніда Пасічника про визнання мосту через річку Сіверський Донець біля Станиці Луганської та смт. Станиця Луганська частиною псевдореспубліки. Його опублікувала волонтер Вікторія Руда у коментарях під постом свого колеги Тіма Залаткіна. Вона зазначила, що документ є справжнім і це не фейк, повідомляють Патріоти України.

"Будь-які спроби України з ремонту мосту і розмінування території поблизу нього вважати актом агресії проти "ЛНР", – йдеться в указі, датованому 8 серпня 2019 року.

Крім того, в ньому "міністру закордонних справ ЛНР" і представнику терористів у Мінську доручили провести додаткові переговори з Росією щодо забезпечення дипломатичного супроводу скандального указу. Зазначається, що окупація Станиці Луганської буде розглянута на засіданні Тристоронньої групи 18 серпня.

"Начальнику народної міліції "ЛНР" привести війська у повну бойову готовність. Провести загальну мобілізацію чоловічого населення у віці від 18 до 50 років. "Міністру державної безпеки ЛНР" провести оперативно-розшукові заходи на території смт Станиця Луганська з виявлення антиреспубліканських елементів і вжити заходів щодо їхнього усунення", – зазначається в указі.

Також у кінці документу вимагається, щоб усі "голови" міських і районних адміністрацій підготували звернення до "Народної раді ЛНР" про включення Станиці Луганської до складу псевдореспубліки.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...