Хіти тижня. Просто перестати стріляти? У мережу потрапив таємний указ терористів щодо захоплення нових територій на Донбасі (фото)

У мережі з'явився таємний указ ватажка терористичної "ЛНР" Леоніда Пасічника про визнання мосту через річку Сіверський Донець біля Станиці Луганської та смт. Станиця Луганська частиною псевдореспубліки. Його опублікувала волонтер Вікторія Руда у коментарях під постом свого колеги Тіма Залаткіна. Вона зазначила, що документ є справжнім і це не фейк, повідомляють Патріоти України.

"Будь-які спроби України з ремонту мосту і розмінування території поблизу нього вважати актом агресії проти "ЛНР", – йдеться в указі, датованому 8 серпня 2019 року.

Крім того, в ньому "міністру закордонних справ ЛНР" і представнику терористів у Мінську доручили провести додаткові переговори з Росією щодо забезпечення дипломатичного супроводу скандального указу. Зазначається, що окупація Станиці Луганської буде розглянута на засіданні Тристоронньої групи 18 серпня.

"Начальнику народної міліції "ЛНР" привести війська у повну бойову готовність. Провести загальну мобілізацію чоловічого населення у віці від 18 до 50 років. "Міністру державної безпеки ЛНР" провести оперативно-розшукові заходи на території смт Станиця Луганська з виявлення антиреспубліканських елементів і вжити заходів щодо їхнього усунення", – зазначається в указі.

Також у кінці документу вимагається, щоб усі "голови" міських і районних адміністрацій підготували звернення до "Народної раді ЛНР" про включення Станиці Луганської до складу псевдореспубліки.

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...