Хіти тижня. Протримається недовго? Зеленському напророкували серйозні проблеми з рейтингом

Рейтинг переможця президентських виборів Володимира Зеленського впаде протягом року. Це припускає генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, повідомляють Патріоти України.

За словами Паніотто, як правило, протягом року рейтинг всіх президентів в Україні сильно падав. "Після цього падіння рейтинг має лінійний характер, хоча продовжує зниження", - зазначив гендиректор КМІС.

Паніотто стверджує, що всі президенти України ідуть з посади з балансом -40% (різниця між тими, хто політику довіряє і тими, хто не довіряє).

"Тобто з +40% починають і з негативними показниками закінчують. У Порошенка -55%. У Зеленського цей показник приблизно +45% становить зараз", - стверджує соціолог.

Джерело: Главком

Хіти тижня. "Трупів точно буде більше": Експерт пояснив, чим обернеться нова військова ініціатива Росії

четвер, 14 листопад 2019, 0:35

"Госдума РФ одобрила в первом чтении закон, позволяющий посылать срочников и резервистов за пределы России, переведя их на контракт "до прекращения обстоятельств, вызвавших необходимость его заключения", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передаю...

Проект з принцесою: Ще один "слуга народу" попався на дуже дивному листуванні в Раді (фото)

четвер, 14 листопад 2019, 0:20

Андрій Задорожний обговорював інвестиційний проект під час засідання в ВР. Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Задорожний під час засідання Верховної Ради, на якому в першому читанні було прийнято скандальний земельний закон, обговорював в листу...