Хіти тижня. "Процитував" статтю мовного закону, якої... не існує: Судді КСУ поставили на місце екс-нардепа від "Опоблоку" (відео)

Олександр Долженков побачив у мовному законі норму, якої там насправді немає.

Олександр Долженков. Фото: скріншот з відео.

На засіданні Конституційного суду України у справі про конституційність закону про функціонування української мови між суддями та екс-нардепом від “Опозиційного блоку”, одним зі співавторів подання, Олександром Долженковим сталася яскрава суперечка, повідомляють Патріоти України.

Долженков побачив у мовному законі норму, якої там немає. У поданні опоблоківців судді виявили і посилання на статтю, якої у тексті закону немає. “Це, мабуть, граматична помилка, тут такої частини немає”, – визнає нардеп ОПЗЖ.

“У нас тут стільки філологів сидить, вони вам скажуть, це не граматична помилка, і багато таких помилок?” – запитав суддя.

“Не має значення, яка, мабуть, це помилка”, – каже Довженков.

“Має значення, оскільки ви вводите в оману Конституційний Суд, цитуючи в конституційному поданні статті, яких не існує у природі”, – наголосив суддя.

Уточнюють в апелянта і термінологію. “Чи відомо вам про те, що термін “російськомовні громадяни” є так званою доктриною Путіна?” – запитав суддя Ігор Сліденко.

“Ні, ваша честь, не відомо, я дотримуюся українського законодавства і Конституції України”, – сказав апелянт.

Джерело: 5 канал

Хіти тижня. "У Зеленського, в принципі, вибору не лишилося": Нардеп Ар'єв про можливу видачу Коломойського правосуддю США

п’ятниця, 14 серпень 2020, 17:30

Якщо президент України фактично піде на співпрацю з американським слідством, то це може стати для нього пом'якшувальною обставиною. Якщо президент Володимир Зеленський не піде на співпрацю зі слідством США щодо олігарха Ігоря Коломойського, то наслідки...

Хіти тижня. "З людьми треба випити та переночувати": Зеленський розповів, як тиснув руки "мужикам" на передовій (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 17:00

За словами глави держави, військові нібито дивуються його вже другому тривалому візиту і кажуть, що раніше з ними ніхто не ночував. Президент України Володимир Зеленський поділився враженнями від свого дводенного візиту на Донбас та розповів про побут ...