
На Донбасі в районі проведення операції Об'єднаних сил пройшли планові заняття з бойової підготовки, під час яких спільні дії відпрацьовували танкові і механізовані підрозділи. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС, зазначають Патріоти України.
"За легендою навчань, "противник" прорвав оборону піхоти і почав наступ. Танковий взвод у складі трьох танків виїхав до місця зосередження для відбиття нападу. За командою, підрозділ вийшов на вогневий рубіж, відбив умовну ворожу атаку і здійснив контратаку на противника. Знищивши ворожу техніку і захопивши вигідний рубіж, танковий взвод забезпечив закріплення на ньому механізованих підрозділів", - йдеться в повідомленні.
Під час маневрів також були відпрацьовані дії підрозділів в обороні і наступі з відпрацюванням елементів інженерного обладнання позицій, переміщень і зміни позицій, евакуації поранених і пошкодженої техніки з поля бою.


Нагадаємо, що артилеристи провели навчання на півдні України. Маневри провела протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 Рапіра і самохідних протитанкових ракетних комплексів Штурм-С.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...