Хіти тижня. "Приїжджав кілька разів, фотографувався і все": Екс-комбат "Айдару" заявив, що брат Єрмака не воював

Справжні учасники бойових дій обізвали Дениса Єрмака "військовим туристом".

Денис Єрмак і Богдан Коваль. Фото: Фейсбук.

Брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака Денис Єрмак ніколи не воював у складі батальйону "Айдар". Про це у Facebook повідомили колишній командир штурмової роти "Айдара" Ігор Лапін і колишній боєць батальйону Орест Каракевич у відповідь на публікацію в ЗМІ інформації про те, що той нібито був снайпером, передають Патріоти України.

Лапін уточнив, що Денис Єрмак приїжджав в АТО кілька разів, фотографувався і все. У складі батальйону він не воював. "Про нібито снайпінг алібі йому зробив кум "Кузя" (Богдан Коваль), який ніколи, тим більше в 2014 році, не командував групами. Від першого до останнього слова в публікації про Айдар і Єрмака – повна брехня. Цей військовий турист приїжджав у гості (двічі). Перший раз – восени 2014 року. Пару фоток і все", – зазначив Лапін.

Його слова підтвердив колишній боєць "Айдара" Орест Каракевич. "Те, що він із твоєю, Кузю, групою на ТЕС знімав, не дає тобі право приписувати його до реальних бойових хлопців з Айдара", – наголосив він.

Каракевич додав, що особисто не має нічого проти того, що Денис Єрмак міг воювати в складі інших підрозділів. "Але якого біса писати дурниці про завдання і снайперство в складі Айдара", – обурився він.

Напередодні, 10 квітня, у ЗМІ з'явилася інформація, що Денис Єрмак воював у складі "Айдара". Про це розповів айдарівець Богдан Коваль. За його словами, Єрмак приїжджав як волонтер, а потім став приїжджати на його прохання і виконував бойові завдання як снайпер.


"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...