Хіти тижня. "Приховувати марно": Терористи "ДНР" розповіли, як "мінусують" по ЗСУ

Працюють 120 калібр, МСТА...

Представники незаконних збройних формувань в соціальних мережах визнали, що ведуть активні обстріли позицій ЗСУ. Про це вони відкрито пишуть на форумах, передають Патріоти України.

За даними авторів, працює різний калібр. «Наши минусуют по украинским партнерам. С разных калибров. 120е, в секторе прилегающем к ДАПу и давно забытые звуки МСТА, на дальнобой, на Запад», — відзначається в повідомленні.

Також автор підкреслює, що обстріли «приховувати марно», їх чують кілька районів Донецька, а також навколишні міста. «Слышит Донецк, Макеевка, Авдеевка, Ясиноватая», — підкреслюють очевидці.

Місцеві жителі також відзначають сильні обстріли на північному напрямку Донецька. Між залпами вильотів снарядів і їх «прильотом» проходить 3-4 секунди.

На концерті Кобзона вперше за кілька тижнів не спостерігається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 8 грудня

понеділок, 8 грудень 2025, 6:51

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 08.12.25 орієнтовно склали:

"Вон, мужики лежат, бл*дь. И везде, в каждой посадке": Окупант заскиглив через гори мертвих поплічників у ровах та бліндажах (відео)

понеділок, 8 грудень 2025, 6:24

У мережі опублікували відеозапис, на якому окупант скиглить про велику кількість убитих поплічників. Кадрами поділилися Десантно‑штурмові війська ЗС України, передають Патріоти України. . "Навіть попри точні цифри, за якими ховаються тисячі доль, спра...