Хіти тижня. Прихильники Трампа при штурмі Конгресу хотіли стратити віце-президента США і не тільки

Крім Майка Пенса, протестувальники шукали ще двох високопоставлених демократів: спікерку Палати представників Ненсі Пелосі та сенатора Чака Шумера.

Фотограф міжнародного агентства Reuters Джим Бург написав в Twitter, що чув, як принаймні три прихильники Трампа в Капітолії 6 січня говорили, що хотіли б знайти віце-президента Майка Пенса і стратити його через повішення, передають Патріоти України.

«Я чув, як принаймні 3 різних бунтівників в Капітолії сказали, що вони сподівалися знайти віцепрезидента Майка Пенса й стратити його, повісивши на дереві Капітолійського пагорба як зрадника. Це була спільна риса, що повторювалася. Багато інших говорили тільки про те, як повинен бути страчений віцепрезидент», — написав Бург у Twitter.

Подібні заклики також чув і кореспондент видання The Hill, але крім Пенса прихильники Трампа шукали ще двох високопоставлених демократів: спікерку Палати представників Ненсі Пелосі та сенатора Чака Шумера.

«Бунтарі шукали віце-президента, спікерку Пелосі та сенатора Шумера. Виникає питання, чи був організований план захоплення заручників», — твітнув Ендрю Файнберг.

Напередодні підбиття підсумків президентських виборів 6 січня Трамп і його прихильники хотіли надати віцепрезиденту США Майку Пенсу право відхиляти голоси виборців в останню хвилину, під час оголошення результатів голосування від кожного штату в Конгресі. Пенс заявив, що не готовий вплинути на скасування результатів виборів президента.

"Ну що, недорогі сусіди, як вам блекаут у Курську та області? Виявляється, в цю гру можна грати удвох - і тепер саме так і буде", - Сазонов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:44

"Ну що, недорогі сусіди. Як вам блекаут у Курську та області? Так, в цю гру можна грати удвох. І тепер буде саме так. Відповідь чекати довго не доведеться. Росіяни знову погрожують обстрілами енергетичної інфраструктуру України? Добре. Служба Безпеки в...

Путін влаштував чиновнику "допит", намагаючись видавити з нього слово "бандерівці" (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін настільки збожеволів на так званих бандерівцях, що, схоже, не може прожити без їхньої згадки жодного дня. Так, під час наради він влаштував справжній допит, аби лише почути це заповітне слово, передають Патріоти Укр...