Хіти тижня. Прихильники Трампа при штурмі Конгресу хотіли стратити віце-президента США і не тільки

Крім Майка Пенса, протестувальники шукали ще двох високопоставлених демократів: спікерку Палати представників Ненсі Пелосі та сенатора Чака Шумера.

Фотограф міжнародного агентства Reuters Джим Бург написав в Twitter, що чув, як принаймні три прихильники Трампа в Капітолії 6 січня говорили, що хотіли б знайти віце-президента Майка Пенса і стратити його через повішення, передають Патріоти України.

«Я чув, як принаймні 3 різних бунтівників в Капітолії сказали, що вони сподівалися знайти віцепрезидента Майка Пенса й стратити його, повісивши на дереві Капітолійського пагорба як зрадника. Це була спільна риса, що повторювалася. Багато інших говорили тільки про те, як повинен бути страчений віцепрезидент», — написав Бург у Twitter.

Подібні заклики також чув і кореспондент видання The Hill, але крім Пенса прихильники Трампа шукали ще двох високопоставлених демократів: спікерку Палати представників Ненсі Пелосі та сенатора Чака Шумера.

«Бунтарі шукали віце-президента, спікерку Пелосі та сенатора Шумера. Виникає питання, чи був організований план захоплення заручників», — твітнув Ендрю Файнберг.

Напередодні підбиття підсумків президентських виборів 6 січня Трамп і його прихильники хотіли надати віцепрезиденту США Майку Пенсу право відхиляти голоси виборців в останню хвилину, під час оголошення результатів голосування від кожного штату в Конгресі. Пенс заявив, що не готовий вплинути на скасування результатів виборів президента.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...