Хіти тижня. ПЦУ зробила рішучий крок для нейтралізації бунту Філарета

Колишні підлеглі здається таки владнали конфлікт з відставним патріархом мирним шляхом

У четвер, 5 грудня, на засіданні Священного Синоду Православної Церкви України було прийнято рішення завершити процедуру ліквідації релігійної організації "Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату" та реорганізувати її в місію. Про це повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій Зоря, зазначають Патріоти України.

Він зазначив, що такий крок пов'язаний із забезпеченням гідних умов життя і діяльності патріарха Філарета.

"З метою забезпечення гідного становища Почесного Патріарха Філарета після завершення процедури ліквідації релігійної організації "Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату" та враховуючи позицію Почесного Патріарха Філарета - створити релігійну організацію в складі Православної Церкви України в формі місії", - написав священнослужитель.

Внаслідок цього рішення патріарх Філарет зможе довічно проживати і використовувати для своєї діяльності комплекс будинків за адресою Київ, вулиця Пушкінська, 36. Також він отримає довічне матеріальне забезпечення за рахунок добровільних пожертвувань.

"Неодноразово поширювані думки, нібито Православна Церква України "бажає викинути Патріарха Філарета на вулицю" - не відповідають дійсності і безпідставно провокують непорозуміння серед віруючих та громадськості", - зауважив Євстратій Зоря.

"Синод прийняв наступні рішення: враховуючи минулі особливі заслуги в розвитку Церкви та з метою забезпечення гідного становища почесного патріарха Філарета після завершення процедури ліквідації релігійної організації "Київська патріархія Української Православної церкви Київського Патріархату" та враховуючи позицію почесного патріарха Філарета - утворити релігійну організацію в складі Православної церкви України у формі місії...

Почесний Патріарх Філарет має довічне право на здійснення богослужінь у Володимирському соборі міста Києва. Довічне матеріальне утримання Почесного Патріарха Філарета і фінансування релігійної організації у формі місії здійснюється за рахунок відрахувань від Володимирського собору міста Києва та добровільних пожертв", - йдеться в офіційній заяві ПЦУ.

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...