Хіти тижня. "Путін готовий відкрито ввести війська на Донбас і застосувати авіацію проти ЗСУ", - Гримчак

Кремль хоче повторити те, що було в Осетії, в Абхазії, в Придністров'ї...

Екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак не виключає відкритого введення на Донбас російських військ під виглядом миротворців ООН, а також застосування проти Збройних сил України військової авіації, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

За словами Гримчака, Росія, яка перебуває під посиленими санкціями, майже відкрито заявляє на досить високому рівні, про те, що «ми розірвемо всі зв'язки з Європейським Союзом і західним світом.

«Я кілька днів дивився програми російського телебачення - вони готують своє населення до швидкого посилення фінансових, продовольчих проблем в країні саме тому, що «кругом вороги, і вони нас всіляко переслідують», - розповідає екс-заступник міністра.

Тому, стверджує політик, сьогодні у Росія цілком може підняти ставки. Особливо на Донбасі. Цього слід було очікувати. «Як тільки вони зрозуміють, що всі їхні плани вдавлення цих "республік" в тіло України не будуть реалізовані на їх умовах, вони підуть по шляху загострення», - упевнений Гримчак.
Цілком можливе офіційне введення російських військ на територію ОРДЛО. Влада Росії цього не приховує, вони про це офіційно заявляють і відкрито обговорюють, що потрібно ввести так званих «російських миротворців», щоб зупинити ескалацію. Тобто повторити те, що було в Осетії, в Абхазії, в Придністров'ї, - підкреслює екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

Міноборони РФ бадьоро рапортує про збиття 38 дронів над окупованим Кримом

неділя, 3 березень 2024, 6:56

За інформацією Міноборони РФ над півостровом збили 38 українських безпілотників. Міноборони РФ у неділю, 3 березня, заявило ніби про атаку 38 українських дронів в Криму. Відомство стверджує, що всі безпілотники було збито. . "Сьогодні вночі припинено...

За два роки не підготувалися? В України нема потужної лінії оборони під Авдіївкою, російські війська йдуть вперед, - NYT

неділя, 3 березень 2024, 6:45

Російські війська продовжують досягати невеликих, але швидких успіхів за межами Авдіївки. Частково це можна пояснити зменшенням західної допомоги Україні, але є ще одна проблема військ Києва - погана оборона. Як йдеться у матеріалі The New York Times, ...