Хіти тижня. "Путін може заразитися коронавірусом": Експерти спрогнозували падіння влади в Росії

Кремль нажаханий думкою про те, що президент РФ Володимир Путін може заразитися коронавірусом COVID-19, адже тоді весь його режим впаде, пише The Telegraph, передають Патріоти України.

Політичне керівництво Росії тільки недавно почало визнавати серйозність коронавірусу. 25 березня Путін відклав загальноросійське голосування щодо змін до Конституції, які дозволять йому залишатися при владі в якості президента до 2036 року.

"Тим не менш, режим стурбований тим, що зміни в громадській думці можуть зробити проведення голосування ризикованим. Голосування буде сприйматися в широких верствах як плебісцит по Путіну особисто – і якщо економічні проблеми, пов'язані з падінням цін на нафту, ослабленням рубля і коронавірусом, погіршаться, тоді росіяни цілком можуть виплеснути свій гнів на виборчих дільницях", – йдеться в публікації.

Видання зазначає, що питання спадкоємності Путіна виникають гостріше під час пандемії COVID-19. Вік Путіна – 67 років, він в категорії, вразливій до вірусу. "Що станеться, якщо він стане недієздатним або помре?" – задається питанням автор матеріалу.

На його думку, Кремль намагається запобігти будь-яким спекуляціям всередині еліти про те, що Путін може захворіти і не зможе управляти країною.

"Хоча російські військові кораблі викликають стурбованість у Великобританії, сам Кремль стурбований вразливістю Путіна щодо невизначеностей, пов'язаних з коронавірусом, і того, що це означає для його політичного майбутнього", – підкреслюється в статті.

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...

Про силове звільнення Донбасу: чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій?

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...