Хіти тижня. "Путін проговорився, навіщо йому українська церква", - офіцер ЗСУ

У бурхливі та хвилюючи для "Третього Риму" грудневі дні 2018 року, коли вирішувались останні моменти щодо відновлення незалежності української канонічної православної церкви, Кремль не соромився й назвати речі відверто своїми іменами

"Сьогодні, 20 грудня, Путін дає велику прес-конференцію, на якій піднімається досить великий спектр питань. Пізніше спеціалісти з різних галузей розберуть її по блоках за своїми напрямками, але вже є багато цікавого, зокрема, що стосується нинішньої ситуації в Україні з православною церквою, Томосом та перспективами перебування в ній російської православної церкви", - пише у своєму блозі офіцер ЗСУ Анатолій Кравчук, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Те, що зараз відбувається в православ'ї, це просто на голову не налазить. Думаю, що головний спонукальний мотив Варфоломія – підпорядкувати територію, а потім ще й заробляти на цьому", - сказав Путін. Все як по Фрейду, людина говорить про те, що болить, звинувачуючи когось у власних гріхах, це основи психології. Ото ж зрозуміло, що церква для Путіна є, увага, спосіб "підпорядкувати територію".

Як, та звичайно ідеологічно, духовно, морально, а це означає, що він таки офіційно визнав, що Російська православна церква, то не є церква в нормальному, класичному розумінні, то лише ширма для звичайної, потужної держаної інституції, нашпігованої представниками російських спеціальних служб, діяльність якої спрямована на два основних напрямки – ідеологічну окупацію територій, де вона базується, зокрема, наразі і в Україні.

І друга її задача, – "ще й заробляти на цьому", то б то на перебуванні на чужій території. Ну це вже вищий пілотаж, коли спецслужба, яка діє на чужій території настільки успішно це робить, що стає самоокупаємою та ще й заробляє на цьому.

Українську церкву Путін назвав "об'єднаною розкольницькою церквою Стамбульського приходу" і впевнений, що її поява призведе до поділу майна.

"За цим безумовно почнеться переділ власності. Він власне вже йде. Він може набути дуже важкого характеру, якщо не кривавого. Але небезпека переділу існує", - підсумував Путін.

Це ще одна тема, яку нині дуже активно мусує Кремль, фактично переконуючи світову громадськість в обов’язковій релігійній війні, яка має от-от спалахнути в Україні, принаймні, після набуття нею права на автокефальну церкву.

Але ця тема насправді насамперед, дуже вигідна тому ж Кремлю, бо ж саме за ним залишає право провести низку провокацій, благо це буде для нього не важко у зв’язку із великою кількістю церков Московського патріархату, розкинутих по всій Україні і потім, звинуватити саму Україну в роздмуховані релігійної ворожнечі, а далі, декілька варіантів "усмірєнія нєпокорних", а бо ж "захисту російськомовних", принаймні ми це все вже проходили в 2014, тільки трошки під іншим соусом".

Масова бійка у центрі Львова: Постраждали поліцейські

неділя, 23 лютий 2020, 19:29

В ніч на 23 лютого у центрі Львова сталася масова бійка, внаслідок якої тілесні ушкодження отримали двоє патрульних поліцейських, повідомляють Патріоти України з посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області . Повідомлення про масову б...

"Я - господар народу!": В мережу виклали відео перепалки в Кременчуці депутата з електриками

неділя, 23 лютий 2020, 19:14

Народний обранець пообіцяв поставити працівників "Полтаваобленерго" раком і почав кричати на них за те, що вони знову приступили до робіт без документів. У Полтавській області викрили ставлення депутата Міської ради Кременчука Дениса Терещенка до робоч...