Хіти тижня. Путін у бункері у відчаї рве останнє волосся: Парад "побєдобєсія" і 24 червня може не відбутись

Курськ, Перм, Білгород, Саранськ, Ярославль, Якутськ, Пенза, Вологда, Челябінськ, Псков, Орел, Петропавловськ-Камчатський і Нижній Тагіл вирішили, що інфекція страшніша за гнів президента.

У декількох російських містах через коронавірусну інфекцію скасовують парад Перемоги, який зазвичай проводиться 9 травня, повідомляють Патріоти України.

Напередодні російська влада затвердили даний захід спеціальним указом, підписаним президентом РФ Володимиром Путіним 26 травня. "Наказую почати підготовку до військового параду на честь 75-річчя... Ми зробимо це 24 червня", - наказав Путін. Крім того, він оголосив 24 червня неробочим днем. Але влада 13 міст не послухалася президента і вирішила скасувати проведення заходу через епідситуацію з коронавірусом в РФ. У число таких міст входять Курськ, Перм, Білгород, Саранськ, Ярославль, Якутськ, Пенза, Вологда, Челябінськ, Псков, Орел, Петропавловськ-Камчатський і Нижній Тагіл. Варто зазначити, що всі ці міста пов'язані з військовою тематикою. За словами генерала армії Олега Салюкова, захід планувалося проводити в 28 містах, включаючи 9, іменованих в Росії "містами-героями".

Джерело: РБК.ру

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...