Хіти тижня. Путінські пропаганд*ни знайшли "український слід" в авіакатастрофі російського літака у Москві

Пропагандистські видання в Росії назвали відеозапис зі сміхом і жартами диспетчерів в аеропорту Шереметьєво в Москві під час посадки палаючого борту Sukhoi Superjet 100 інформаційною атакою, яку підтримують українські видання.

Про це повідомило одне з провідних пропагандистських видань Росії Russia Today в Telegram, передають Патріоти України.

Видання посилалося на результати дослідження аналітиків компанії "Крібрум" - російської системи моніторингу соціальних мереж, яка згідно з описом "автоматично визначає емоційне забарвлення висловлювань" в мережі інтернет.

"Відео з "диспетчерами, що сміються" в Шереметьєво планомірно і штучно вкидали сітки Навального і українські тролі", - відзначають в RT.

При цьому російські пропагандисти поставили під сумнів, що сміялися в кадрі саме диспетчери і вказали на плутанину з першоджерелом відео.

У RT припустили, що відео зі сміхом диспетчерів під час катастрофи в Шереметьєво є цілеспрямованою атакою, що фінансується з-за кордону.

"Я переїхав до Києва у 2003 році": Як президент України привітав столицю з Днем міста

неділя, 26 травень 2019, 11:05

25-26 травня Київ 37 раз поспіль відзначає День міста. Згідно популярній традиції "матері міст Русь 1537 років. Відомі українці вітають киян з їх найбільшим святом, вишукуючи теплі слова та побажання. До привітань долучився і Володимир Зеленський. Пре...

"Гамбурзькі санкції" для держави-агресора: Як світ реагує на вирок Міжнародного Трибуналу ООН щодо бойових дій поблизу Керченської протоки

неділя, 26 травень 2019, 8:25

В України з'явився дуже сильний козир проти спроб скасування антиросійських санкцій, більше того - їх посилення. Перший випадок відкритої збройної агресії під прапорами ЗС РФ, без "фігового листка" "гібридності", отримав обов'язковий для виконання присуд