Хіти тижня. Путінські пропаганд*ни знайшли "український слід" в авіакатастрофі російського літака у Москві

Пропагандистські видання в Росії назвали відеозапис зі сміхом і жартами диспетчерів в аеропорту Шереметьєво в Москві під час посадки палаючого борту Sukhoi Superjet 100 інформаційною атакою, яку підтримують українські видання.

Про це повідомило одне з провідних пропагандистських видань Росії Russia Today в Telegram, передають Патріоти України.

Видання посилалося на результати дослідження аналітиків компанії "Крібрум" - російської системи моніторингу соціальних мереж, яка згідно з описом "автоматично визначає емоційне забарвлення висловлювань" в мережі інтернет.

"Відео з "диспетчерами, що сміються" в Шереметьєво планомірно і штучно вкидали сітки Навального і українські тролі", - відзначають в RT.

При цьому російські пропагандисти поставили під сумнів, що сміялися в кадрі саме диспетчери і вказали на плутанину з першоджерелом відео.

У RT припустили, що відео зі сміхом диспетчерів під час катастрофи в Шереметьєво є цілеспрямованою атакою, що фінансується з-за кордону.

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...

Хіти тижня. "Борець із нацизмом" та "всесвітньо відомий медіа-менеджер": Майкл Щур показав кандидатів партії Зеленського (відео)

четвер, 18 липень 2019, 0:10

Серед кандидатів багато громадських активістів та цілком достойних людей. Але кого цікавлять достойні, коли є деякі... дуже цікаві персонажі. Серед кандидатів на парламентських виборах від партії "Слуга народу" президента Володимира Зеленського є "опоб...