Хіти тижня. "Путин обеспокоен": У Росії знайшли сильного конкурента Х**лу на виборах, і це - не Навальний

Кремлівські політтехнологи можуть розробляти десятки варіантів трансферу влади 2024 року, а російський журналіст Юрій Дудь може бути одним із них. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Запольський, коментуючи зростаючу популярність Дудя серед росіян, передають Патріоти України.

За інформацією телеграм-каналу Кремлевский мамковед, згідно з закритим опитуванням, журналіст посів друге місце за довірою серед населення, чим дуже стурбував президента Володимира Путіна.

"Молодий ютуб-журналіст – це ідея. Але не слід розуміти це як, "у Кремлі сидять, і когось ростять". У них зовсім інша технологія. Вони працюють над багатьма варіантами, Дудь може бути тільки одним із них. Сергій Бодров-молодший теж був політичним проєктом, його розглядали як потенційного президента Росії. Як і Микиту Михалкова потім", – сказав він.

За словами Запольського, якщо якийсь політичний проєкт стає популярним серед населення, Кремль вкладає в нього гроші, ростить і спостерігає далі. "Політична система путінізму шалено гнучка і дуже пристосована до сучасного світу. Набагато більше, ніж європейська", – впевнений Запольський.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Не варто голосувати": У Зеленського несподівано почали критикувати ринок землі від Гончарука

субота, 16 листопад 2019, 0:10

На думку Ірини Верещук, у законопроекті є сумнівні та небезпечні моменти. Представник уряду у парламенті, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук не буде голосувати за урядовий законопроект про ринок землі, поданий прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком...

"Наш/ненаш парень": Як в РФ відреагували на слова Коломойського про "російські танки під Варшавою"

субота, 16 листопад 2019, 0:00

Багато хто з російських політиків не дуже довіряє одіозному олігарху. Окремі російські політики і пропагандисти, цитуючи Коломойського, з задоволенням потирають руки, сподіваючись, що Україна тепер "здасться" Росії. У той же час вони досить зневажливо ...