Хіти тижня. "Путин обеспокоен": У Росії знайшли сильного конкурента Х**лу на виборах, і це - не Навальний

Кремлівські політтехнологи можуть розробляти десятки варіантів трансферу влади 2024 року, а російський журналіст Юрій Дудь може бути одним із них. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Запольський, коментуючи зростаючу популярність Дудя серед росіян, передають Патріоти України.

За інформацією телеграм-каналу Кремлевский мамковед, згідно з закритим опитуванням, журналіст посів друге місце за довірою серед населення, чим дуже стурбував президента Володимира Путіна.

"Молодий ютуб-журналіст – це ідея. Але не слід розуміти це як, "у Кремлі сидять, і когось ростять". У них зовсім інша технологія. Вони працюють над багатьма варіантами, Дудь може бути тільки одним із них. Сергій Бодров-молодший теж був політичним проєктом, його розглядали як потенційного президента Росії. Як і Микиту Михалкова потім", – сказав він.

За словами Запольського, якщо якийсь політичний проєкт стає популярним серед населення, Кремль вкладає в нього гроші, ростить і спостерігає далі. "Політична система путінізму шалено гнучка і дуже пристосована до сучасного світу. Набагато більше, ніж європейська", – впевнений Запольський.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Режим Зеленського не помічає злочинів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби" і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 6 червень 2020, 21:00

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину

Не треба демонструвати зайву поступливість: В Японії закликали відібрати у Росії всі Південні Курили

субота, 6 червень 2020, 20:59

Політолог Юкіо Касіяма закликав свій уряд повернутися до первинних вимог про передачу Токіо всіх чотирьох островів. Всі чотири острови, що належать до Південних Курил, повинні бути повернуті Токіо. Про це пише на сторінках Wedge Infinity японський огля...