Хіти тижня. Рада прийняла важливе рішення щодо долі "євроблях"

Депутати Верховної Ради в другому читанні прийняли законопроект, який дає відстрочку збільшенню штрафу за ввезення "євроблях". За відповідний документ проголосували 285 нардепів. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Зокрема, Митний кодекс доповнили новим пунктом, завдяки якому припиняються дії нових санкцій, передбачених відповідними статтями Митного кодексу.

Таким чином, до осіб, які вчинили порушення митних правил, що стосуються євроблях, в період з 22 серпня по 31 грудня 2019 року включно, будуть застосовуватися санкції у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн і 17000 грн відповідно.

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...