Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, передають Патріоти України.

Під час розгляду законопроекту нардепам включили аудіозапис розмов між кримінальними авторитетами, які висловлювали побоювання у зв'язку з його прийняттям.

Згідно інформації на табло, розмовляли кримінальний авторитет Дніпропетровщини "Сводік" і авторитет "Марік". При цьому звучали "запікані" матюки.

Як зазначено в прийнятому законі, "злодієм у законі" визнається особа, яка "дотримується притаманних злочинному середовищу традицій і правил поведінки, користується авторитетом серед осіб, які вчиняли кримінальні правопорушення, керує, координує та/або організовує діяльність злочинної спільноти чи її частини або є учасником такої спільноти".

При цьому злочин визнається вчиненим злочинною спільнотою, якщо він скоєний "стійким ієрархічним об'єднанням декількох осіб (п'ять і більше), учасником, організатором, керівником та/або координатором якої є "злодій у законі".

Згідно з документом, перебування особи в статусі "злодій у законі" – каратиметься позбавленням волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

Створення злочинної організації або керівництво нею чи участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, – каратимуться позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Створення злочинної спільноти або керівництво такою спільнотою чи участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою спільнотою, – каратимуться позбавленням волі на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Звернення до "злодія у законі" чи іншого учасника злочинної спільноти з проханням вчинити злочин –каратиметься позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з конфіскацією майна або без такої.

Організація проведення сходки представників злочинних організацій чи злочинних спільнот – каратиметься позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Хіти тижня. Як виглядає дача Зеленського, про яку всі говорять: У мережу потрапили фото зсередини

понеділок, 13 липень 2020, 17:30

Президент України Володимир Зеленський разом з родиною переїжджає до державної резиденції Конча-Заспа. Журналісти з'ясували, що сім'я глави держави почала користуватися заміським будинком з липня, передають Патріоти України. Кортеж президента був зафік...

З архіву ПУ. "Чувак, у нас мізків більше!": Омелян розкритикував виступ Зеленського на iForum

понеділок, 13 липень 2020, 17:00

Міністр інфраструктури у травні 2019 року звинуватив новообраного президента в популізмі та поганому володінні українською мовою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відповів президенту Володимиру Зеленському на його виступ на iForum-2019. ...