
"Президент Зеленський оголосив завтрашній день, 8 грудня, днем національної жалоби за загиблими в Одесі 4 грудня.
Не в курсі, хто порадив йому таке рішення - явно ж, щоб спробувати поставити в незручне становище учасників акції "Ні капітуляції!". Але це була як мінімум дуже невдала порада. А як максимум – свідомий саботаж. Бо саме Зеленський в такому випадку виглядатиме цинічним експлуататором трагедії, при тому з дітьми.
Рішення невдале, зокрема, і через очевидність причин такої демонстративної "скорботи": бо траур треба було оголошувати або 5 грудня, одразу після трагедії, або тоді, як буде виявлено всіх, хто числиться досі зниклим безвісти.
Акцію, звісно, ніхто не скасує - як не буде скасовано і зустрічі в Парижі 9 грудня. Немудрий крок Зеленського також виправляти вже пізно, можна буде хіба потім якось спробувати нівелювати.
А ініціаторам Майдану я би радив завтра просто кожен етап, кожну масштабну заяву починати зі звичайної хвилини мовчання за загиблими дітьми. Це однозначно виглядатиме краще, ніж рішення Зеленського про день скорботи саме 8 грудня".

У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...