Хіти тижня. Радники нарадили: "Цинічний експлуататор трагедії... з дітьми", - політтехнолог про оголошення Зеленським трауру на день акції "Ні капітуляції!"

Згідно сталої традиції, траур проголошують або наступного дня після трагедії, котра трапилась 4 грудня, або тоді, як буде виявлено тіла всіх жертв

Те, що було покликано стати блискучим рішенням Банкової на всеукраїнську акції щодо уникнення капітуляції, може обернутись суттєвими іміджевими втратами занадто "хитромудрих слуг". Про це напередодні, ввечері 7 грудня, написав провідний вітчизняний політтехнолог Олексій Голобуцький, зазначають Патріоти України.

"Президент Зеленський оголосив завтрашній день, 8 грудня, днем національної жалоби за загиблими в Одесі 4 грудня.

Не в курсі, хто порадив йому таке рішення - явно ж, щоб спробувати поставити в незручне становище учасників акції "Ні капітуляції!". Але це була як мінімум дуже невдала порада. А як максимум – свідомий саботаж. Бо саме Зеленський в такому випадку виглядатиме цинічним експлуататором трагедії, при тому з дітьми.

Рішення невдале, зокрема, і через очевидність причин такої демонстративної "скорботи": бо траур треба було оголошувати або 5 грудня, одразу після трагедії, або тоді, як буде виявлено всіх, хто числиться досі зниклим безвісти.

Акцію, звісно, ніхто не скасує - як не буде скасовано і зустрічі в Парижі 9 грудня. Немудрий крок Зеленського також виправляти вже пізно, можна буде хіба потім якось спробувати нівелювати.

А ініціаторам Майдану я би радив завтра просто кожен етап, кожну масштабну заяву починати зі звичайної хвилини мовчання за загиблими дітьми. Це однозначно виглядатиме краще, ніж рішення Зеленського про день скорботи саме 8 грудня".

"Зеленского поставили на счетчик. Следующая стрелка уже назначена", - Піонтковський

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:29

"Украина находится на пути к ползучей капитуляции. Я сознательно употребляю эти слова, которые впервые были обозначены предательской подписью Андрея Ермака от 12 июля совместно с Владиславом Сурковым в рамках подписания протокола советников нормандской...

Звершилось! Рада звільнила скандального Яременка з посади голови комітету

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:18

Народного депутата України від "Слуги народу" Богдана Яременко звільнено з посади голови парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання Верховної Ради 17 січня. Йо...