Хіти тижня. Радники нарадили: "Цинічний експлуататор трагедії... з дітьми", - політтехнолог про оголошення Зеленським трауру на день акції "Ні капітуляції!"

Згідно сталої традиції, траур проголошують або наступного дня після трагедії, котра трапилась 4 грудня, або тоді, як буде виявлено тіла всіх жертв

Те, що було покликано стати блискучим рішенням Банкової на всеукраїнську акції щодо уникнення капітуляції, може обернутись суттєвими іміджевими втратами занадто "хитромудрих слуг". Про це напередодні, ввечері 7 грудня, написав провідний вітчизняний політтехнолог Олексій Голобуцький, зазначають Патріоти України.

"Президент Зеленський оголосив завтрашній день, 8 грудня, днем національної жалоби за загиблими в Одесі 4 грудня.

Не в курсі, хто порадив йому таке рішення - явно ж, щоб спробувати поставити в незручне становище учасників акції "Ні капітуляції!". Але це була як мінімум дуже невдала порада. А як максимум – свідомий саботаж. Бо саме Зеленський в такому випадку виглядатиме цинічним експлуататором трагедії, при тому з дітьми.

Рішення невдале, зокрема, і через очевидність причин такої демонстративної "скорботи": бо траур треба було оголошувати або 5 грудня, одразу після трагедії, або тоді, як буде виявлено всіх, хто числиться досі зниклим безвісти.

Акцію, звісно, ніхто не скасує - як не буде скасовано і зустрічі в Парижі 9 грудня. Немудрий крок Зеленського також виправляти вже пізно, можна буде хіба потім якось спробувати нівелювати.

А ініціаторам Майдану я би радив завтра просто кожен етап, кожну масштабну заяву починати зі звичайної хвилини мовчання за загиблими дітьми. Це однозначно виглядатиме краще, ніж рішення Зеленського про день скорботи саме 8 грудня".

У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...