Хіти тижня. Ракет вистачить на весь ЧФ ВМС РФ: Для військової операції в Чорне море увійшов американський есмінець

Американський ракетний есмінець "Портер"У Чорне море через протоки Дарданелли і Босфор в рамках планової операції увійшов ракетний есмінець США DDG78 Porter. Про це повідомляє пресслужба військово-морських сил США. Минулого разу Porter стояв в одеському порту з 8 по 11 і з 14 по 18 липня, зазначають Патріоти України.

За словами командуючою шостим флотом США віце-адмірала Лізи Франкетті, візит есмінця став сьомим в цьому році для кораблів ВМС США. Присутність есмінця демонструє прихильність Вашингтона до свободи судноплавства союзникам і партнерам по НАТО в регіоні, зазначили у відомстві.

Основне озброєння есмінця – 90 ракетних пускових установок, в яких можуть знаходитися зенітні і протичовнові ракети, а також крилаті ракети "Томагавк". Управління озброєнням корабля здійснює система "Іджіс", відзначає видання "Думська".

У 2013 році корабель був модернізований, тепер він здатний нести ракети SM-3, призначені для боротьби з балістичними ракетами і супутниками на навколоземній орбіті. Есмінець названий на честь американської династії морських офіцерів, зокрема коммандера (капітан другого рангу) Девіда Портера і його сина, адмірала Девіда Діксона Портера.

"Вставання з колін" триває: Путін заявив, що РФ ще не сформувалася після розвалу СРСР

четвер, 2 липень 2020, 19:27

За словами російського президента, за історичними мірками з моменту розвалу СРСР пройшло зовсім небагато часу. Президент РФ Володимир Путін вважає, що після розпаду Радянського Союзу його держава досі перебуває у стадії формування. Про це він заявив пі...

"Величие" знов "сталять на коліна": Росію ще більше обмежили в доступі до технологій

четвер, 2 липень 2020, 19:22

США посилили правила експортного контролю щодо поставок товарів в Росію, а також в низку інших країн. 29 червня 2020 року набрали чинності два нових правила Бюро промисловості та безпеки (BIS) Міністерства торгівлі США, які ще більше обмежують потенцій...