Хіти тижня. Рахунок йде на десятки мільйонів: Королева Великобританії стрімко біднішає

Акції, якими володіє Єлизавета II, впали, а легка реконструкція королівського палацу обійшлася в 17 мільйонів.

У 2020 році королева Єлизавета II стала біднішою на 24 мільйони доларів. Такий висновок зробило видання The Times, склавши рейтинг найбагатших людей Великобританії, передають Патріоти України.

Єлизавета II, одна з найвпливовіших жінок світу, глава династії Віндзорів, зайняла в рейтингу 372-е місце. Її фінансовий стан оцінюють в майже 424 мільйони доларів.

Видання зазначає, королева стала біднішою через нерухомість і акцій. У 2019 року в Букінгемському палаці проводилися ремонтні роботи, невелика реконструкція коштувала Її Величності 17 мільйонів доларів. Крім того, понад 6 мільйонів королева заплатила за утримання іншої нерухомості.

Також по гаманцю Єлизавети II "вдарив" коронавірус. У зв'язку з епідемією частина приналежних правительці акцій впала в ціні. Через карантин не вдалося заробити і на відвідуванні замків королеви. Відвідування публікою палаців приносило Її Величності чималі гроші.

Тим часом на першому місці рейтингу найбагатших людей Великобританії опинився винахідник Джеймс Дайсон з 4,36 мільярда доларів.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...