Хіти тижня. "Растворитесь в России!": Російський пропаг**дон накинувся з погрозами на Україну (відео)

Володимир Соловйов

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов нахабно пригрозив Україні поглинанням Росією і повним зникненням як держави, передають Патріоти України.

Неадекватними мріями рупор путінського режиму поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

До такого висновку Соловйова підштовхнули слова постійного гостя його ефірів, українця Василя Вакарова. Він заявив, що якщо слова президента Франції Еммануеля Макрона про Європу від "Лісабона до Владивостока" стануть реальністю, то територіальна цілісність України відновиться сама собою.

"Яка територіальна цілісність? Ви в Росії розчинитеся! Ви тоді станете істинно незалежними москалями!" – їдко огризнувся Соловйов на почуту репліку.

На розбудову розвідки Повітряних Сил ЗСУ планують витратять майже $900 000 000

субота, 30 травень 2020, 17:23

Протягом наступних 15 років на розвиток системи розвідки Повітряних Сил Збройних Сил України у коштовно-грошовому вигляді по альтернативних цільових моделях необхідно витратити 25 мільярдів гривень (у цінах 2020 фінансового року) або близько $0,9 млрд....

Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн. грн.

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...