Хіти тижня. "Реально Донбас не повернеться": Цимбалюк розгромив заяву "слуги народу" про колаборантів "ЛДНР" у владі

На Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде.

Роман Цимбалюк. Фото: скріншот з відео.

Заява народного депутата України від "Слуги народу" Максима Ткаченко про ймовірність приходу "чесних та порядних" терористів ОРДЛО до влади після деокупації Донбасу не має нічого спільного з реальністю. Про це заявив український журналіст Роман Цимбалюк, пояснивши, що наразі про реальне повернення Донбасу не йдеться, передають Патріоти України.

"Я тут займаю взагалі іншу точку зору, і не прибічник того, щоб жити в ілюзіях. Наразі росіяни не збираються повертати окупований Донбас. Вони будуть торгуватися, вони будуть пропонувати поміняти Донбас на Крим, чи навпаки. Вони будуть створювати і різні подібні інформаційні збурювання. Але наразі нічого не зміниться", – вважає журналіст.

Цимбалюк наголошує, що на Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде. "Наразі ми бачимо, що там російські прапори, і з моменту середньовіччя нічого не змінилося – чий прапор, той і володіє ситуацією. Подивіться лише на міст у Станиці Луганській, що ми там бачимо? Це Кремль нам каже: ви можете обіцяти українцям мир завтра чи сьогодні, можете говорити, що треба просто припинити стріляти, але нічого не зміниться", – говорить журналіст.

"Вони не збираються іти на поступки ні на йоту. І дуже дивно, коли українцям розповідають, що влада домовиться. Та вони плювати хотіли, їм все одно. Вони хочуть, щоб нас, як незалежної держави, не було, і повернення Донбасу, реальне повернення, фактично неможливе", – додав він.

На запитання журналіста, як довго Росія утримуватиме Донбас, Цимбалюк відповів: "У перспективі найближчих років жодних змін очікувати не варто, і не треба себе обманювати. Зараз Лавров порівнює окупований Донбас із Придністров'ям. Врегулювання конфлікту там триває вже майже 30 років, хтось чув про якісь можливості? І їх не буде, тому що там, де є російський окупаційний чобіт, правда така, що українець може звільнити цю територію або військовим шляхом, або не звільнити".

Джерело: Обозреватель

Друге вбивство Візантії: Як Ердоган топче світські реформи Ататюрка та знищує християнську спадщину своєї країни

неділя, 12 липень 2020, 21:35

Політичні наслідки передачі Святої Софії під мечеть обіцяють бути дуже масштабними. Фахівці задаються питанням, чи нищитимуть унікальні фрески і мозаїки, що були реставровані з-під шару вапняку у музейний період. Адже вони не відповідають канонам Ісламу

Поставити шаленого агресора на місце: Німеччина готує нові санкції проти Росії, згідно нового законодавства ЄС

неділя, 12 липень 2020, 21:22

Спроба "многоходовщика" добитися поступок від ЄС через гібридні атаки схоже отримала протележний ефект від очікуваного. В офіційній відповіді на запит фракції Лівої партії йдеться, що "федеральний уряд обгрунтував пропозицію про введення санкцій в рам...