Хіти тижня. Реванш набирає обертів: Стало відомо, хто ще з людей Януковича може повернутися у владу (фото)

Близько ста люстрованих прокурорів керівного складу можуть відновитися на посадах за рішеннями Окружного адмінсуду Києва. Про це "Лівому берегу" повідомило джерело в судовій системі, передають Патріоти України.

Деякі позови, за словами співрозмовника видання, знаходяться на розгляді суду з 2014 року. Провадження у них були припинені, оскільки суди першої інстанції очікували рішення Конституційного Суду з приводу закону про люстрацію.

За словами джерела, серед тих, хто швидше за все буде відновлений на посаді, - два колишніх заступника генпрокурора часів Віктора Януковича - Юрій Дьомін і Михайло Гаврилюк.

За даними ЗМІ, Юрій Дьомін є сином екс-Генпрокурора Михайла Потебенька і колишнім ректором Національної академії прокуратури.

Михайло Гаврилюк з 5 листопада 2010 року за 2014 рік обіймав посаду заступника генерального прокурора України Віктора Пшонки, був членом колегії Генпрокуратури України. За розпорядженням генпрокурора Пшонки, курував Головне управління підтримання обвинувачення в судах.

Куди рулить режим Зеленського: Кримінальне переслідування Порошенка може розколоти Україну

вівторок, 19 листопад 2019, 23:28

Під час передвиборчої гонки тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що його опонент іде на другий термін, щоб уникнути першого терміну – тюремного. Кримінальна справа, відкрита Державним бюро розслідувань (ДБР) проти п’ятого президен...

Данилюк підставив Банкову традиційним жартом в стилі "кварталу": Міністром оборони Зеленського міг стати підполковник армії США

вівторок, 19 листопад 2019, 23:10

Найдосвідченіший в ЗеКоманді функціонер мав би знати, що розіграші у дусі Андрія Богдана та інших жартівників, що перебрались на Печерськ з "кварталу", категорично неприйнятні на такому рівні, з ключовим партнером України у боротьбі з державою-агресором