Хіти тижня. Реванш набирає обертів: Стало відомо, хто ще з людей Януковича може повернутися у владу (фото)

Близько ста люстрованих прокурорів керівного складу можуть відновитися на посадах за рішеннями Окружного адмінсуду Києва. Про це "Лівому берегу" повідомило джерело в судовій системі, передають Патріоти України.

Деякі позови, за словами співрозмовника видання, знаходяться на розгляді суду з 2014 року. Провадження у них були припинені, оскільки суди першої інстанції очікували рішення Конституційного Суду з приводу закону про люстрацію.

За словами джерела, серед тих, хто швидше за все буде відновлений на посаді, - два колишніх заступника генпрокурора часів Віктора Януковича - Юрій Дьомін і Михайло Гаврилюк.

За даними ЗМІ, Юрій Дьомін є сином екс-Генпрокурора Михайла Потебенька і колишнім ректором Національної академії прокуратури.

Михайло Гаврилюк з 5 листопада 2010 року за 2014 рік обіймав посаду заступника генерального прокурора України Віктора Пшонки, був членом колегії Генпрокуратури України. За розпорядженням генпрокурора Пшонки, курував Головне управління підтримання обвинувачення в судах.

Доки поляки не визнають своїх історичних злочинів, ситуація виглядає як свинство, - директор Інституту нацпам'яті (відео)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:42

Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків, але це була реакція на політику польської влади. Маємо історичний конфлікт із Польщею навколо Волинської трагедії. Але можемо знайти консенсус. Про це в інтерв'ю говорить директор Інс...

Хіти тижня. Україна летить у прірву? "Мюнхенские отговорки, или Как Зеленский озвучил новые шаги "ползучей капитуляции", - блогер

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:05

"Итог мюнхенского выступления Зеленского выглядит не слишком оптимистичным. Украина продолжает ползти в направлении капитуляции", - пише у своєму блозі Віталій Дяченко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Выступление президента Украины Владимира...