Хіти тижня. Реванш починається? У Раді почали збір підписів за відставку Парубія (документ)

У Верховній Раді почали збір підписів за відставку голови парламенту Андрія Парубія. Про це в Facebook розповів народний депутат з групи "Відродження" Валерій Писаренко, який ініціював збір підписів, повідомляють Патріоти України.

"Дорогі друзі, сьогодні (23 квітня) в парламенті починаємо збір підписів для зняття з посади голови Верховної Ради. Вважаю, що настав час завершити епоху беззаконня, несправедливості і безкарності", – повідомив політик.

Також він опублікував копію відповідного проекту постанови, на якому поки є підпис лише самого Писаренко. "Випереджаючи коментарі прихильників конспірології, хочу заспокоїти: ці дії не означають мою роботу з командою Володимира Зеленського. Просто прийшов час", – підкреслив депутат.

З архіву ПУ. Бійся, НАТО! Російські військові епічно зганьбилися в Севастополі (фото)

середа, 19 січень 2022, 17:00

День військово-морського флоту Росії відзначається щорічно в останню неділю липня. У Севастополі в цей день проходить військово-морський парад, під час репетиції якого почалися дивні негаразди. В анексованому РФ Криму в місті Севастополь під час генера...

Путін накаляє ситуацію: Росія розмістила табір з військовою технікою за 200 кілометрів на північ від Києва, - CIT

середа, 19 січень 2022, 16:28

Збройні сили Російської Федерації вивантажили реактивні системи залпового вогню "Ураган" на станції Речиця в Гомельській області у 200 км на північ від Києва. Безпосередня близькість важкого озброєння до української столиці загрожує зазіханням на захоп...