Хіти тижня. "Режим Путина падет в течении нескольких дней", - російський політолог

В Росії почалася відкрита політична криза.

Валерій Соловей. Фото: ВВС.

Доктор історичних наук, професор і колишній завідувач кафедрою зв'язків з громадськістю МДІМО Валерій Соловей розповів на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", як буде розвиватися політична криза в Росії. В результаті неї чинна влада припинить своє існування, а кульмінація кризи виявиться короткочасною - кілька днів. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями. Далі - мовою оригіналу.

1. Кто не слеп, тот видит: в России начался открытый политический кризис. Он будет носить долговременный, масштабный и острый характер.

2. Остановить кризис посредством репрессий не удастся. Машина репрессий сломается в 2020-м году, когда кризис приобретёт общенациональный характер.

3. Кризис займет 2020-2021 годы и будет развиваться волнообразно. Подъем будет сменяться спадом и наоборот.

4. В итоге действующая власть прекратит свое существование. Как обычно, в случае с масштабными долговременными кризисами непонятно, каким именно образом: вследствие революции, заговора элит, добровольной трансформации или сочетания всех этих вариантов. В любом случае, кульминация кризиса окажется кратковременной - несколько дней.

5. Исход кризиса и, главное, результаты на выходе из него (новый политический порядок) будут решающим образом зависеть от действий и мужества (или подлости) участников кризиса.

Хіти тижня. "Гордон виконав професійний обов'язок як патологоанатом, який розтинає труп", - Невзоров про інтерв'ю з Гіркіним

середа, 27 травень 2020, 14:00

Олександр Невзоров зазначив, що розуміє резонанс, який спричинило в суспільстві інтерв'ю Гордона з Гіркіним. "На мою думку, це була блискуча робота Гордона. Гордон дійсно винятковий, видатний інтерв'юер. Він уміє це робити. Він залишає співрозмовнику с...

За "бандита" відповіси: Мер Черкас подав до суду на Зеленського (відео)

середа, 27 травень 2020, 13:59

Позов подано до Печерського районного суду. "Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, подаю до Печерського районного суду міста Києва позовну заяву про захист честі та гідності, ділової репутації мера Черкас. Ми всі пам'ятаємо, що кільк...