Хіти тижня. "Режим Путина падет в течении нескольких дней", - російський політолог

В Росії почалася відкрита політична криза.

Валерій Соловей. Фото: ВВС.

Доктор історичних наук, професор і колишній завідувач кафедрою зв'язків з громадськістю МДІМО Валерій Соловей розповів на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", як буде розвиватися політична криза в Росії. В результаті неї чинна влада припинить своє існування, а кульмінація кризи виявиться короткочасною - кілька днів. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями. Далі - мовою оригіналу.

1. Кто не слеп, тот видит: в России начался открытый политический кризис. Он будет носить долговременный, масштабный и острый характер.

2. Остановить кризис посредством репрессий не удастся. Машина репрессий сломается в 2020-м году, когда кризис приобретёт общенациональный характер.

3. Кризис займет 2020-2021 годы и будет развиваться волнообразно. Подъем будет сменяться спадом и наоборот.

4. В итоге действующая власть прекратит свое существование. Как обычно, в случае с масштабными долговременными кризисами непонятно, каким именно образом: вследствие революции, заговора элит, добровольной трансформации или сочетания всех этих вариантов. В любом случае, кульминация кризиса окажется кратковременной - несколько дней.

5. Исход кризиса и, главное, результаты на выходе из него (новый политический порядок) будут решающим образом зависеть от действий и мужества (или подлости) участников кризиса.

З архіву ПУ. "Граница наша, никакой Украины здесь не будет": Ватажки терористів Донбасу звернулися до Зеленського (текст)

субота, 24 жовтень 2020, 20:30

Ставленики Кремля в "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник написали спільну заяву про необхідність прямого діалогу з офіційним Києвом у зв'язку з підписанням "формули Штайнмайера". У мережі з'явився повний текст документа. "Украина вчера благода...

З архіву ПУ. Зеленського кинуть: "Кремлю потрібен крах України", - Портников

субота, 24 жовтень 2020, 19:30

"Після того, як українська делегація в Мінську погодилася з горезвісною "формулою Штайнмаєра", питань все одно залишилося більше, ніж відповідей. Хоча деякі відповіді можна дати вже сьогодні - і без Володимира Зеленського", - пише у своєму блозі 2 жовт...