Хіти тижня. "Режим Путина падет в течении нескольких дней", - російський політолог

В Росії почалася відкрита політична криза.

Валерій Соловей. Фото: ВВС.

Доктор історичних наук, професор і колишній завідувач кафедрою зв'язків з громадськістю МДІМО Валерій Соловей розповів на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", як буде розвиватися політична криза в Росії. В результаті неї чинна влада припинить своє існування, а кульмінація кризи виявиться короткочасною - кілька днів. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями. Далі - мовою оригіналу.

1. Кто не слеп, тот видит: в России начался открытый политический кризис. Он будет носить долговременный, масштабный и острый характер.

2. Остановить кризис посредством репрессий не удастся. Машина репрессий сломается в 2020-м году, когда кризис приобретёт общенациональный характер.

3. Кризис займет 2020-2021 годы и будет развиваться волнообразно. Подъем будет сменяться спадом и наоборот.

4. В итоге действующая власть прекратит свое существование. Как обычно, в случае с масштабными долговременными кризисами непонятно, каким именно образом: вследствие революции, заговора элит, добровольной трансформации или сочетания всех этих вариантов. В любом случае, кульминация кризиса окажется кратковременной - несколько дней.

5. Исход кризиса и, главное, результаты на выходе из него (новый политический порядок) будут решающим образом зависеть от действий и мужества (или подлости) участников кризиса.

Хіти тижня. За голослівний наклеп, або Це вам не Труба з ДБР: Панамська прокуратура закрила справу щодо Порошенка і порушила проти Портнова, - адвокат

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 10:00

Панамська прокуратура закрила кримінальне провадження за заявою колишнього заступника глави АП Віктора Януковича Андрія Портнова щодо легалізації злочинних доходів компаніями, нібито пов'язаними з експрезидентом Петром Порошенком. Про це на брифінгу за...

Сенсаційне розслідування. Має друзів у владі? Олігарх Путіна добуває в Україні рідкісний ресурс для "оборонки" РФ (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:02

Олігархи, наближені до президента країни-агресора Володимиру Путіна, добувають українські кварцити і відправляють ресурс на оборонні підприємства РФ, незважаючи на санкції. Про це йдеться в розслідуванні "Схеми. Корупція в деталях", передають Патріоти ...