Хіти тижня. ​Рябошапка проти Рябошапок: Батько генпрокурора подав до суду, звинувачуючи дітей​, що вигнали його на вулицю з власної квартири та прирекли на жебрацтво, - ЗМІ

Обставини, що спровокували сімейний конфлікт не відомі. Однак стара та хвора людина залишилася без майна і майже без усіляких засобів існування

Георгій Рябошапка, батько глави ГПУ Руслана Рябошапки, якого президент Володимир Зеленський назвав "на 100% своїм" прокурором, подав до суду на сина та дочку, щоб відсудити в них аліменти. Про це йдеться в рішенні Вишгородського районного суду Київської області, зазначають Патріоти України.

За твердженням Георгія Рябошапки, діти вигнали його з дому та покинули. Про сімейний скандал стало відомо в червні, однак нещодавно він отримав продовження.

Відзначається, що суд розглядав позов до Руслана та Людмили Рябошапкам у 2015 році. Суддя Олена Скарлат відмовила позивачеві в задоволенні вимог.

При цьому батько нинішнього генпрокурора заявляв, що не може дозволити купити навіть речі першої необхідності. Далі наводимо частину судового рішення:

"Позивач зазначає, що він є самотньою людиною, дорослі діти з травня 2011 року не підтримують із ним жодних стосунків, на телефонні дзвінки не відповідають, житло у нього забрали, вигнавши на вулицю. Побутовими предметами першої необхідності він не в змозі себе забезпечити, змушений просити сторонніх людей про допомогу.

Крім того, він є хворою людиною і потребує постійного лікування, перебуває на обліку у кардіолога і терапевта. В таких складних життєвих обставинах, перебуваючи на межі виживання та бідності і не отримуючи від дітей підтримки, він змушений звернутися до суду з цим позовом. На підставі вищевказаного, просить стягнути з відповідачів аліментів на утримання батька ОСОБА_1 [Руслан Рябошапка] в розмірі 1/5 частини всіх видів заробітку щомісячно".

Підставами для відмови, як випливає з матеріалів справи, було те, що Георгій Рябошапка отримує пенсію за віком, яка на той момент становила 2551,56 грн і перевищувала встановлений законодавством прожитковий мінімум (1176 грн у 2015 році).

Крім того, на правах спільної власності батькові, згідно з інформацією суду, належала 1/3 квартири. Він також вказаний як власник автомобіля.

Згідно із законодавством, у батька Ряпошапки була можливість оскаржити рішення суду в апеляції, однак невідомо, чи скористався він цією можливістю.
Джерело: УНН

Хіти тижня. Кінець все ближче: Путіна можуть повалити 5-6 гравців із "ближнього кола", останнє закрите опитування ФСБ показало катастрофічне падіння рейтингу кремлівського старця, - Піонтковський

неділя, 7 червень 2020, 2:00

Карма Сталіна переслідує і його нікчемного обожнювача та спадкоємця. Усунути з посади президента Російської Федерації Володимира Путіна можуть 5-6 осіб з числа його найближчого оточення. Вони досі не зробили цього, оскільки перебувають в стані "когніти...

Хіти тижня. "Ми маємо справу з ненормальними", - експерт про ймовірність нової кримської війни Путіна

неділя, 7 червень 2020, 1:00

Андрій Клименко – один із провідних експертів, які займаються аналізом ситуації в Криму із самого початку окупації. Андрій Клименко пояснив: «В Росії парад 9 травня на честь 75-річчя Перемоги скасували. Причина – щоби не заразити військових, слухачів в...