Хіти тижня. Рятуйте недонадімперію! Москва розхвилювалася через нові "бджолині зграї" турецьких дронів-камікадзе - вбивців надкоштовних "Панцир-С1"

Безпілотник вартістю у кілька сот доларів може завдати непоправних втрат "не имеющих аналогов в мире" "незнищенних" російських антиповітряних комплексів, чию репутацію вже й так в бойових умовах підмочили США Ізраїль та Туреччина

З'явились нові прояви технологічного відставання РФ від країн навіть не "першого", а "другого світу" на прикладі дуже коштовних розробок російського ВПК, котрі ще пару рокі тому пропагандувались Москвою як нездоланні та невразливі, зазначають Патріоти України.

Стало відомо, що турецька компанія STM (або за англійською назвою Defense Technologies Engineering and Trade) поставить Збройним силам Туреччини 356 безпілотників-камікадзе Kargu. Не виключається, що мова йде про деталі угоди щодо купівлі понад 500 подібних дронів, яку турецький уряд оголосив у січні поточного року.

Дрон-камікадзе Kargu від STM

Російське видання Lenta.ru вже охрестило даний дрон "вбивцею", "славнозвісних", ЗРГК "Панцир-С1". Справа в тому, що у січні 2019 російський військовий експерт заявив, що даний комплекс ППО в Сирії був знищений недорогим і простим ізраїльським безпілотним літальним апаратом SkyStriker виробництва компанії Elbit Systems. Він є невеликим тихохідним (до 190 км/год) 35-кілограмовим безпілотним літальним апаратом. За словами експерта, на якого посилається видання, якщо в денну пору доби він вразливий для стрілецької зброї, то в нічний час «наліт зграї таких "камікадзе" на позиції протиповітряної оборони "може скласти серйозну проблему".

Відомо, що на сьогодні триває робота над тим, щоб до 20 апаратів Kargu мали можливість здійснювати масові атаки у складі "зграї". Навіть досягнуті певні результати, які нещодавно були оприлюднені на відео компанії STM. Такі можливості нададуть турецьким військам значні переваги при знищенні різного роду військових цілей під час військових конфліктів.

За повідомленнями турецьких ЗМІ, Kargu представляє собою безпілотник вертикального зльоту на чотири ротори, який призначений для знищення наземних стаціонарних та рухомих легкоброньованих цілей. Загальна вага дрону складає 15 кг. Kargu здатний літати зі швидкістю до 145 км/годину і перебувати в повітрі до 30 хвилин. Безпілотник може бути в зоні видимості оператора на відстані близько 10 км. Kargu оснащений трьома типами боєприпасів - осколково-фугасним, термобаричним та кумулятивним.

Відомо, що перше покоління Kargu було представлено громадськості ще в 2017 році, а вже в 2019 Kargu-2 були задіяні в ході операцій на сирійсько-турецькому кордоні.

Виробництво дронів на території промислового технопарку Ostim

Як нещодавно повідомляло турецьке видання Anadolu, безпілотники серійно виробляються на території промислового технопарку Ostim, де створюються три модифікації "автономних дронів" Togan, Alpagu і Kargu. Інтерес до закупівлі турецьких беспилотникам-камікадзе вже проявили в трьох країнах.

Побачили та "конфіскували": Найманці "ДНР" похвалилися "віджатою" дорожньою технікою (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:15

Підставою для "конфіскації" стало те, що власник спецтехніки переїхав на територію, підконтрольну Україні. "Польовий командир ДНР" Олександр Ходаковський похвалився, що "віджав" кілька вантажівок, асфальтоукладальників і екскаваторів, які терористи вия...

Хіти тижня. Зе-географія робить нові "великі відкриття": Офіс Зеленського назвав Волинську область Луцькою (фото)

середа, 15 липень 2020, 13:00

Досвід минулих помилок не навчив команду президента заглядати в атлас, перш ніж щось публікувати. На сторінках ОП в соціальних мережах напередодні було опубліковано відео про поїздку Володимира Зеленського на Волинь з робочим візитом. При цьому в титра...