Хіти тижня. "Рятувати монахів у Лаврі": Росія збирається направити "гумконвой" до Києва

Мова нібито йде про лікарські препарати, дезінфікуючі засоби, маски, рукавички, загальною масою більше двох тонн.

Після того, як з'явилася новина про масове зараження коронавірусом священиків і ченців Києво-Печерської лаври, в російській пресі стали писати про бажання вірян допомогти хворим, передають Патріоти України.

За інформацією ТАСС, уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова звернулася до українського омбудсмена Людмилі Денисової з проханням про сприяння в доставці гуманітарної допомоги від російських віруючих. Мова нібито йде про лікарські препарати, дезінфікуючі засоби, маски, рукавички, загальною масою більше двох тонн.
Людмила Денисова підтвердила цю інформацію «ВВС News Україна», зазначивши, що розповіла російській колезі, як має відбуватися цей процес і куди слід звертатися. Український омбудсмен додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав людини.
Нагадаємо, в Києво-Печерській лаврі захворіли понад 100 осіб. Крім того, коронавірус виявили у викладачів і студентів Київської духовної академії і семінарії. Також захворіли монахи Іонінського монастиря, Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря, жіночого Головчинецького монастиря.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...