Хіти тижня. Рішення приймає президент: Путін дозволив застосовувати ядерну зброю у відповідь на загрозу майну РФ

При цьому ядерний потенціал можна використовувати навіть у разі нападу на РФ з застосуванням неядерної зброї масового ураження, а також звичайної зброї.

Президент Росії Володимир Путін видав указ про основи російської політики в області ядерного стримування. В документі перераховано обставини, які дозволяють застосування Росією ядерної зброї. Відповідний указ російського президента розміщений на офіційному порталі правової інформації, повідомляють Патріоти України.

Згідно з документом, Росія має право застосувати ядерну зброю у відповідь на атаку на її об'єкти інфраструктури, або коли під загрозу буде поставлено саме існування держави.

При цьому ядерний потенціал можна використовувати навіть у разі нападу на РФ з застосуванням неядерної зброї масового ураження, а також звичайної зброї. Рішення про застосування ядерної зброї ухвалюється виключно президентом Росії.

Зазначимо, станом на 2017 рік у Росії імовірно знаходилося близько 286 пускових установок ракетних комплексів міжконтинентальних балістичних ракет. У 2018 році у складі стратегічних ядерних сил РФ перебували 1420 ядерних боєзарядів. Крім того, станом на 2018 рік Росія мала 11 атомних підводних човнів з балістичними ракетами.

Хіти тижня. ​Ударний дрон ЗСУ Bayraktar TB2 вперше з’явився в небі Донбасу і переполошив російських окупантів та пропагандистів, - ЗМІ

субота, 17 квітень 2021, 9:00

У п'ятницю, 9 квітня, українська армія задіяла дрони турецького виробництва Bayraktar TB2 на Донбасі. Це сполошило Росію. Про політ "Байрактара" одним з перших повідомив російський Telegram-канал "Мілітарист, зазначають Патріоти України. "Український Б...

Від'єднання Росії від SWIFT: Чим загрожує недоімперії фінансова ізоляція і хто постраждає

субота, 17 квітень 2021, 8:21

Депутат Європарламенту від Литви Андрюс Кубілюс у недавньому інтерв'ю журналістам заявив, що під час чергової сесії європейці обговорять та ухвалять спеціальну резолюцію про агресивну політику РФ стосовно України й додаткові обмеження, які вони можуть ...