Хіти тижня. Різке посилення обороноздатності: Україна вже має ракети з далекобійністю більше 1000 км (відео)

Українські військові отримали можливість знищувати будь-який корабель в радіусі 300 км, який наважиться атакувати нас.

Запуск української крилатої ракети "Нептун". Фото: Корреспондент.net.

Україна має в своєму розпорядженні високоточні крилаті ракети з радіусом ураження понад 1000 км, які можуть нести бойову "начинку" вагою в 150 кг. Про це в ефірі вчорашньої програми "Свобода слова" на каналі ICTV заявив президент Петро Порошенко, передають Патріоти України.
"У нас з'явилася ракета, яка успішно пройшла випробування і здатна стріляти більше, ніж на тисячу кілометрів <...> І це все створено українськими фахівцями", - сказав він.
За словами Порошенка, військові ЗСУ зараз навчаються застосовувати цей тип озброєнь, оскільки після здачі крилатих ракет в 1990-і в країні залишилося зовсім небагато операторів подібних комплексів. Також, стверджує президент, Україна отримала можливість "знищувати будь-який корабель в радіусі 300 км, який наважиться атакувати нас".
"Цю ракету не витримає корабель малого і середнього класу", - підкреслив він, додавши, що отримання на озброєння такого типу ракет - це різке посилення національної обороноздатності. 5 квітня в Одеській області були проведені завершальні етапи випробувань крилатої ракети "Нептун". За тестами спостерігали кораблі ВМС РФ в Чорному морі.

дивіться епізод з 10.00 (повна відповідь на питання Мирослава Гая) або з 16.00 (безпосередньо стосовно ракет)

Хіти тижня. Прощання з радянщиною: Верховна Рада скасувала Стройовий статут ЗСУ

понеділок, 17 лютий 2020, 14:00

Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект №2466 Про визнання таким, що втратив чинність, закону Про стройовий статут ЗСУ. За прийняття в цілому проголосували 278 нардепів. Перед цим 300 нардепів підтримали прийняття законопроект...

Хіти тижня. "Не споконвічно норвезька територія": Росія запропонувала Осло "домовитися" щодо Шпіцбергену

понеділок, 17 лютий 2020, 12:00

У РФ незадоволені розподілом ділянок на архіпелазі. Росія пропонує Норвегії провести переговори щодо архіпелагу Шпіцберген у Північному Льодовитому океані. Про це 7 лютого заявило посольство РФ в Осло в коментарі для сайта "Е24", його розмістили у Face...