Хіти тижня. Росія - спадкоємиця Орди: Перший президент Татарстану виступив проти святкування в РФ повалення монголо-татарської навали

Мінтімер Шаймієв закликав Кремль не займатися "невмілими руками ревізією історії".

Мінтімер Шаймієв

Перший президент Татарстану Мінтімер Шаймієв висловився проти появи нової пам'ятної дати в Росії - дня закінчення Великого стояння на річці Угрі, в результаті якого завершилося монголо-татарське іго, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
«Нам треба займатися не ревізією історії, тим більше невмілими руками, а потрібно об'єднатися в ім'я вирішення поточних завдань», - сказав Шаймієв.
«Шлях до єднання в усі часи складний, тернистий, він вимагає від усіх нас превалювання розуму для створення умов гармонійного розвитку всіх народів Російської Федерації», - додав він.

Хіти тижня. Юзіку довелося будити: "Слуга народу", який заснув у Раді, розвеселив мережу (відео)

середа, 11 грудень 2019, 19:00

Українці ще не забули подібний інцидент за участю депутата-спортсмена Жана Беленюка. Побачивши, що його колегу знімають журналісти, нардеп Юрій Корявченков розбудив його. Відео повеселило українців, які ще не забули подібний інцидент за участю депутата...

Хіти тижня. "Львов - Европе, а Киев - нам": У Росії вибухнули погрозами напередодні саміту в Парижі

середа, 11 грудень 2019, 18:30

У Росії пригрозили захопленням України, якщо конфлікт на Донбасі не буде врегульовано за "формулою Штайнмайера". Про це в Twitter повідомив одіозний російський політик Володимир Жириновський, передають Патріоти України.