Хіти тижня. Росія і Німеччина за спиною України досягли угоди щодо Донбасу, - представник Путіна

Козака запросили на переговори в Берлін щодо Донбасу, щоб "краще зрозуміти лінію" Москви з цього питання.

Дмитро Козак

Заступник голови Адміністрації президента Росії Володимира Путіна Дмитро Козак, який прибув в середу, 13 травня, з одноденним робочим візитом до Берліна на запрошення німецької сторони заявив, що в ході консультації учасники переговорного процесу щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі прийшли до важливої угоди, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Сьогодні у відомстві федерального канцлера відбулися додаткові консультації щодо врегулювання конфлікту на південному сході Украіни. Дійшли угоди про взаємні подальші дії щодо мирного врегулювання конфлікту", - розповів він.

Крім того, на його думку, ці консультації, нібито дадуть додатковий імпульс для продовження переговорів.

Відзначимо, що Козака запросили на переговори в Берлін щодо Донбасу, щоб "краще зрозуміти лінію" Москви з цього питання.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...