Хіти тижня. Росія покинула найманців на Донбасі через коронавірус та влаштувала полювання на "дезертирів"

Окупанти планують перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів.

Командування російських окупаційних військ під приводом протидії пандемії коронавірусу раптово скасувало ротацію на Донбасі і залишило найманців в ОРДЛО, що викликало хвилю дезертирства. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Окупанти планують перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів. У зв'язку з цим в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК збільшилася кількість російських найманців, які самовільно залишають місця несення служби, в т.ч. зі зброєю", – йдеться в повідомленні.

Для пошуку дезертирів задіяли оперативно-пошукові групи із залученням представників силових структур т.зв. "республік". Щоб інформація не потрапила в ЗМІ, зазначені заходи проводяться під виглядом планових тренувань із пошуку військовослужбовців за сигналом "Кільце" і з протидії тероризму.

"Терпіння не безмежне": Україна попередила про можливий перегляд переговорної позиції

вівторок, 23 червень 2026, 11:23

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...

Гондурас зацікавився українськими дронами - новий контракт може здивувати світ

вівторок, 23 червень 2026, 10:56

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...