Хіти тижня. "Росія відмовилася від участі у слуханнях Міжнародного трибуналу щодо українських моряків", - Зеркаль

Слухання відбудеться 10 травня.

Олена Зеркаль

Російська Федерація відмовилася брати участь у слуханнях Міжнародного трибуналу щодо українських моряків, які були взяті в полон російськими силовиками в Керченській протоці, передають Патріоти України з посиланням на сторінку заступника міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олени Зеркаль у Facebook.

Як повідомила Зеркаль, Росія не братиме участь у слуханні Міжнародного трибуналу з морського права щодо українських військових кораблів та членів їх екіпажів. Слухання відбудеться у п'ятницю, 10 травня, у німецькому Гамбурзі.

"Цього разу Росія так само повідомила, що не братиме участі в слуханнях щодо тимчасових заходів у справі про імунітет українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів у Міжнародному трибуналі з морського права", - повідомила вона.

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...