Хіти тижня. Росіяни бояться турків: У РФ заговорили про "загострення на українському напрямку" після Карабаху

Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії.

В результаті війни за Нагорний Карабах Росія поступилася Туреччині роллю лідера в регіоні. Наступним може стати український напрямок. Про це в інтерв'ю сепаратистському ресурсу "Аналітична служба Донбасу" повідомив російський пропагандист, експерт "Центру військово-політичної журналістики" Борис Рожин, передають Патріоти України.

Він висловив думку, що Туреччина після перемоги в Карабасі може скористатися "труднощами" Росії на українському напрямку. Сигнали таких намірів є. Так, Рожин нагадав, що недавно Україна і Туреччина підписали контракт на спільне виробництво бойових БПЛА "Байрактар". "Можуть бути використані в ході бойових дій на Донбасі", - заявив Рожин.

Він уточнив, що турецькі дрони показали високу ефективність в карабаській війні, що "дорого обійшлося" Вірменії і Росії. Крім того, зі слів пропагандиста, Туреччина відкрито підтримує Україну в питанні Криму, виступаючи проти російської агресії. "Мусується тема перегляду Ясського договору, за яким Османська Імперія за підсумками війни 1787-1791 рр. відмовилася від Північного Причорномор'я і Криму", - заявив Рожин. Він підозрює, що Туреччина в глобальному протистоянні Росії може задіяти і "українську карту". Особливо РФ варто побоюватися проблем від Анкари в чорноморському регіоні. Рожин висловив думку, що мета Туреччини - влаштувати нестабільність на російських кордонах. І поки у Анкари це виходить.

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...

Секретар РНБО розповів, чи причетна Україна до вибухів на аеродромі під Гомелем

четвер, 11 серпень 2022, 20:14

У ніч на 11 серпня в білорусі пролунали вибухи на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Саме звідти постійно завдають ракетних ударів по території України. Чи причетні до цих вибухів ЗСУ? Про це 24 каналу ексклюзивно розповів секретар РНБО Олексій Дані...