Хіти тижня. Російського найманця, який "засвітився" в охороні ватажка терористів "ЛНР", ліквідували у Лівії

За даними "Миротворця", брат найманця загинув на Донбасі разом з "Бетменом".​

Гнат Боричев

У вересні поточного року в Лівії був ліквідований російський найманець Гнат Боричев, який раніше "засвітився" в охороні одного з ватажків "ЛНР" - Олександра Бєднова ("Бетмена"). Про це повідомив у своєму Telegram-каналі офіцер Збройних сил України (ЗСУ) Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.

"Гнат з Єкатеринбурга сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. Імовірно, концерт був на Близькому Сході в Лівії. Дуже цікава доля двох братів-іхтамнєтів, які свого часу охороняли "Бетмена", - зазначив він.

За даними "Миротворця", брат Гната Боричева загинув разом з "Бетменом".

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.

Хіти тижня. Недоречна скромність: Квартири в Києві, будинок в Італії, готель у Грузії, годинники та автомобілі - що з декларації Зеленського приховала пресслужба президента

неділя, 7 червень 2020, 11:00

Чомусь в новину з Банкової не потрапила інформація про майно президента та його родини. Зокрема, згідно з декларацією на сайті НАЗК, у розділі нерухомого майна зазначено житловий будинок у 353,5 кв. м у селі Іванковичі Васильківського району Київської ...