Хіти тижня. Російський екс-ватажок терористів "ДНР" визнав, що саме він розпочав війну на Донбасі

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Ігор Стрєлков визнав, що саме він почав криваву бійню на Донбасі. Він проговорився, звідки взяв зброю для вторгнення.

Увага на гучну заяву Стрєлкова (справжнє прізвище Гіркін) звернув у Facebook користувач Сергій Попов, передають Патріоти України:

"Один з лідерів донецьких терористів, який втік з "ДНР" в Російську Федерацію, вбивця громадян України на Донбасі Ігор Гіркін заявив, що війна на Донбасі почалася з нього. Прихильник "Новоросії" стверджує, що війну в Луганській і Донецькій областях української держави почав саме він, а зброю для цього і гроші йому надали в анексованому країною-агресором Криму".

Автор публікації наводить цитату Стрєлкова: "Я точно можу сказати про те, що зброю я взяв на території Криму. Там же взяв і дуже невеликі гроші, які у мене були, досить невеликі. А що стосується інших питань, то я, будучи офіцером, просто не можу і не буду відповідати, тому що відповідь на це питання позбавить мене моєї офіцерської честі".

Хіти тижня. "Скоро россиян ждет неприятный сюрприз", - Анти-Колорадос

субота, 30 травень 2020, 4:00

Різке падіння цін і попиту на газ в Європі продовжують рвати на шматки бюджет "Газпрому". "Российская пресса изобилует долгими и нудными рассуждениями о "стойкости" российской экономики и о том, что созданная "подушка" продержит страну достаточно долго...

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...