Хіти тижня. "Російський імперський проект покінчив життя самовбивством": Експерт розповів, чи зможе Росія існувати без України (відео)

Про перший закордонний візит Володимира Зеленського, існування Росії без України та участь Міхеїла Саакашвілі в партії "Удар"...

Гела Васадзе

Про це розповів політолог та експерт з міжнародних питань Гела Васадзе, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Росія без України

– Україна в Європі це не смерть Російському імперському проекту, адже він покінчив життя самовбивством. У 2014 році взяв й вистрелив собі в голову, коли окупував Крим.

– Навіть така людина, як Олександр Солженіцин, який написав книжку "Як облаштувати Росію", говорив про те, що Росії без України бути не може. України в Російському Імперському проекті в будь-якій формі бути не може після анексії Криму.

Перший закордонний візит Зеленського

– Україна опинилася у виграші. Дуже добре, що відбувся цей візит, хоча було б більш цікаво, якби, наприклад, його перший візит відбувся до Канади. Це було б, як мінімум, не стандартно. Бо Президент України Зеленський є майстром нестандартних рішень.

З одного боку Брюссель це прогнозований, але зрозумілий такий крок. Європейський Союз – це геополітичний вибір України. Проте головне, що це найбільший ринок та економічний партнер. Тобто зрозуміло, що своє майбутнє Україна пов'язує саме з Європою.

– Україна потужна регіональна держава з великою територією та населенням для Європи. З промисловим потенціалом та з економікою, яка може диктувати повістку дня, як політичну, так і економічну.

Саакашвілі в партії "Удар"

– Партія "Удар" "зірок з неба не хапає", але уявіть собі удар тільки з Кличком та Саакашвілі з Кличком – це різні речі. Він дає певний динамізм та імпульс, проте що у них вийде не зрозуміло.

– Для партії "Удар" це чудовий інфопривід, щоб люди почали про них говорити й піднімався рейтинг.

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...

Хіти тижня. Щоб не підкалував, як сам знущався в "кварталі" над попередниками? Зеленський нагородив орденом Притулу

четвер, 12 грудень 2019, 15:30

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про вручення державних нагород України з нагоди Міжнародного дня волонтера, серед інших орден отримав волонтер і телеведучий Сергій Притула. Про це йдеться в указі президента України, зазначають Патр...