Хіти тижня. "Російський імперський проект покінчив життя самовбивством": Експерт розповів, чи зможе Росія існувати без України (відео)

Про перший закордонний візит Володимира Зеленського, існування Росії без України та участь Міхеїла Саакашвілі в партії "Удар"...

Гела Васадзе

Про це розповів політолог та експерт з міжнародних питань Гела Васадзе, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Росія без України

– Україна в Європі це не смерть Російському імперському проекту, адже він покінчив життя самовбивством. У 2014 році взяв й вистрелив собі в голову, коли окупував Крим.

– Навіть така людина, як Олександр Солженіцин, який написав книжку "Як облаштувати Росію", говорив про те, що Росії без України бути не може. України в Російському Імперському проекті в будь-якій формі бути не може після анексії Криму.

Перший закордонний візит Зеленського

– Україна опинилася у виграші. Дуже добре, що відбувся цей візит, хоча було б більш цікаво, якби, наприклад, його перший візит відбувся до Канади. Це було б, як мінімум, не стандартно. Бо Президент України Зеленський є майстром нестандартних рішень.

З одного боку Брюссель це прогнозований, але зрозумілий такий крок. Європейський Союз – це геополітичний вибір України. Проте головне, що це найбільший ринок та економічний партнер. Тобто зрозуміло, що своє майбутнє Україна пов'язує саме з Європою.

– Україна потужна регіональна держава з великою територією та населенням для Європи. З промисловим потенціалом та з економікою, яка може диктувати повістку дня, як політичну, так і економічну.

Саакашвілі в партії "Удар"

– Партія "Удар" "зірок з неба не хапає", але уявіть собі удар тільки з Кличком та Саакашвілі з Кличком – це різні речі. Він дає певний динамізм та імпульс, проте що у них вийде не зрозуміло.

– Для партії "Удар" це чудовий інфопривід, щоб люди почали про них говорити й піднімався рейтинг.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...