Хіти тижня. "Розділ України по Дніпру": Нардепку Скороход спіймали в Раді за дивним листуванням

Нардепку Анну Скороход спіймали в Раді за дивною перепискою. У повідомленнях нардепки мовилось про "розділ України по Дніпру", пише телеграм-канал "Карточный Офис", передають Патріоти України. Ймовірно, Скороход листувалась зі своїм помічником Віктором. Так записано у неї в телефоні.

Що писала Скороход

Журналісти сфотографували листування депутатки. Хоч світлини дещо розмиті, уривки прочитати можна. Зокрема, мовилось про "розділ України по Дніпру". На що інша людина відповіла "Україна – це Європа". Також у переписці присутня нецензурна лексика.

Гучні інциденти зі Скороход

  • Нардепка у 2019 році втрапила у скандал. Під час голосування щодо законопроєкту №2239-1 нардепка розплакалась, бо її правки не захотіли розглядати.
  • Потім парламентарка вийшла до трибуни та заявила, що проти неї чиниться тиск з боку лідерів фракції "Слуга народу".
  • Після цього Скороход виключили з фракції "Слуга народу".
  • До речі, нещодавно нардепка прийшла на засідання Верховної Ради в білому піджаку з цікавим принтом. На ньому зображений український парламент, який "розвалюється".

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...

Російський винищувач Су-35 впав у Охотське море

субота, 31 липень 2021, 17:34

У "не имеющего аналогов в мире" літака відмовив двигун. Літак впав у Охотське море, льотчик катапультувався. Його оперативно знайшла пошукова група та доставила на аеродром. Загрози здоров'ю пілота немає. Як уточнюють військові, під час виконання плано...