Найманці "ЛНР" підтвердили інформацію українського волонтера про те, що ЗСУ в ніч на 21 липня завдали значних втрат особовому складу та техніки другому армійському корпусу Російської Федерації на Донбасі, зазначають Патріоти України. Про волання найманців в Мережі розповів відомий Twitter-блогер Necro Mancer, що відслідковує повідомлення окупантів. "Колотнеча" під Первомайськом почалася за кілька годин до оголошення перемир'я - ввечері 20 липня.
Російські окупати вдарили з житлового району позиції ЗСУ ракетами, бойова частина яких була від РСЗВ "Ураган". ЗСУ терпіти цього не стали і обрушили на вогневу точку ворога вогонь у відповідь. Ворог зазнав серйозних втрат в особовому складі і бойовій техніці. Командування "ЛНР" про це мовчить, а ось терористи в соцмережах скаржаться.


Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...