Найманці "ЛНР" підтвердили інформацію українського волонтера про те, що ЗСУ в ніч на 21 липня завдали значних втрат особовому складу та техніки другому армійському корпусу Російської Федерації на Донбасі, зазначають Патріоти України. Про волання найманців в Мережі розповів відомий Twitter-блогер Necro Mancer, що відслідковує повідомлення окупантів. "Колотнеча" під Первомайськом почалася за кілька годин до оголошення перемир'я - ввечері 20 липня.
Російські окупати вдарили з житлового району позиції ЗСУ ракетами, бойова частина яких була від РСЗВ "Ураган". ЗСУ терпіти цього не стали і обрушили на вогневу точку ворога вогонь у відповідь. Ворог зазнав серйозних втрат в особовому складі і бойовій техніці. Командування "ЛНР" про це мовчить, а ось терористи в соцмережах скаржаться.


Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...