Хіти тижня. Розкол у партії влади: "Слуги народу" почали збір підписів за відставку Рябошапки

"Крило" Коломоського на чолі з його топ-пропагандистом вийшло на "тропу війни", жадаючи голови Генпрокурора, котрий став на шляху мрій дніпровського олігарха

Народні депутати з фракції «Слуга народу» Олександр Дубинський, Антон Поляков і Максим Бужанський підписали проєкт постанови про недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці. Відповідний документ оприлюднив Дубинський у Facebook.

«Генпрокуратура остаточно втрачає довіру. Закрито справу проти детектива НАБУ, який “злив” уголовку проти сина Свинарчука-Гладковського. При цьому Рябошапка спробував прикрити цю історію зверненням щодо зняття недоторканності з Дубневича, хоча ще недавно відмовлявся підписувати йому підозру через нестачу доказів і ризик розвалити справу в суді», – пише Дубинський.

Він додав, що у зв’язку з вищезазначеними “фактами” і “покриванням вбивць особисто генпрокурором” нардепи підписали проект постанови про недовіру Рябошапці.

Між тим екс-нардеп Сергій Лещенко повідомляє в Telegram, що збір підписів за відставку генпрокурора Дубинський почав для того, щоб відвернути увагу від того факту, що він та «група Коломойського» не голосували за зняття недоторканності з нардепа Ярослава Дубневича.

“Один зі спікерів Коломойського в нинішній Раді Олександр Дубинський вирішив, як переключити увагу суспільства з того факту, що ні він, ні вся група Коломойського не голосували за зняття недоторканності з відомого “мародера” на залізниці Ярослава Дубневича”, – пише Лещенко.


"На Путина надвигается Большая Проблема: он доигрался, подлец!" - Рабінович

понеділок, 18 листопад 2019, 14:15

"В России подтвердили встречу в нормандском формате, ранее запланированную на 9 декабря 2019 года в Париже", . "Почему Путин всё время откладывает встречу в нормандском формате? Ох, не знаю. Наверное, Путин просто кривляется, как кисейная барышня в сам...

Хіти тижня. "Не тупи, не будь лохом!": Скандальна Савченко раптово звернулася до Зеленського

понеділок, 18 листопад 2019, 14:00

Народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко звернулася до президента Володимира Зеленського з доволі різким посланням. Вона опублікувала його на своїй сторінці у Facebook після анонсу глави держави про старт земельної реформи та ухвалення з...