Хіти тижня. Розлучення по-кремлівськи, або Чим Медведєв розлютив Путіна: На Росії "вийшли" на головну причину сварки

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, який оголосив про відставку 15 січня, опрацьовував для Росії реформу політичної системи за аналогією з США, яка нібито відрізнялася від поглядів глави Кремля Володимира Путіна.

Володимир Путін і Дмитро Медведєв

Як вдалося дізнатися російському виданню "Комерсант", прем'єр останнім часом нібито був прихильником менш радикальної реформи, ніж та, яку запропонував президент РФ, передають Патріоти України.

Видання пояснює, що Медведєв нібито підтримував злиття президентської і виконавчої влади, як у США, де глава держави де-факто є главою виконавчої влади.

Не менш показовим, на думку журналістів, є і той факт, що виконувати обов'язки прем'єр-міністра буде і. о. першого віце-прем'єра Антон Силуанов – тобто Медведєв на посаді в. о. прем'єр-міністра не залишився.

"Указ президента, який вийшов увечері, означав, що саме Володимир Путін відправив уряд у відставку, а не Дмитро Медведєв і уряд подали у відставку самі: президент посилався на п. "В" ст. 83 і п. 3 ст. 117 тієї ж Конституції РФ, згідно з якою він може розпустити уряд без пояснень і мотивацій", – йдеться в статті.

"Протистояння з НАТО, вторгнення в Україну": Експерти розповіли про приховані цілі російських навчань "Кавказ-2020"

неділя, 27 вересень 2020, 22:29

Представники російського Міноборони стверджують, що ці маневри носять суто оборонний характер, проте українські військові побоюються спроби вторгнення в Херсонську область як раз з півострова. За офіційними даними, Росія зарезервувала в акваторіях Чорн...

Уряд Вірменії оголосив загальну військову мобілізацію: Понад 10 000 добровольців рвуться на фронт з Азербайджаном

неділя, 27 вересень 2020, 22:27

3-мільйонна закавказька держава сподівається повторити успіх перших років незалежності. 10-мільйонний Азербайджан, котрий дуже зміцнів після дошкульної поразки від сусіда, негласно підтриманого Росією, і рішуче налаштований повернути втрачені території