Хіти тижня. Розлучення по-кремлівськи, або Чим Медведєв розлютив Путіна: На Росії "вийшли" на головну причину сварки

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, який оголосив про відставку 15 січня, опрацьовував для Росії реформу політичної системи за аналогією з США, яка нібито відрізнялася від поглядів глави Кремля Володимира Путіна.

Володимир Путін і Дмитро Медведєв

Як вдалося дізнатися російському виданню "Комерсант", прем'єр останнім часом нібито був прихильником менш радикальної реформи, ніж та, яку запропонував президент РФ, передають Патріоти України.

Видання пояснює, що Медведєв нібито підтримував злиття президентської і виконавчої влади, як у США, де глава держави де-факто є главою виконавчої влади.

Не менш показовим, на думку журналістів, є і той факт, що виконувати обов'язки прем'єр-міністра буде і. о. першого віце-прем'єра Антон Силуанов – тобто Медведєв на посаді в. о. прем'єр-міністра не залишився.

"Указ президента, який вийшов увечері, означав, що саме Володимир Путін відправив уряд у відставку, а не Дмитро Медведєв і уряд подали у відставку самі: президент посилався на п. "В" ст. 83 і п. 3 ст. 117 тієї ж Конституції РФ, згідно з якою він може розпустити уряд без пояснень і мотивацій", – йдеться в статті.

"Путін, як майор КДБ, завжди говорить весело. Це звичка": Економіст пояснив, чому ніякого об'єднання Росії і Білорусі не буде

понеділок, 17 лютий 2020, 7:15

Білоруський економіст, керівник аналітичного центру "Стратегія" Леонід Заїко заявив, що президент РФ Володимир Путін "пожартував", коли пропонував главі Білорусі Олександру Лукашенку об'єднати країни в наддержаву. Союзна держава Росії та Білорусі, що і...

Формула Штайнмаєра і не тільки: У Росії назвали умову для проведення зустрічі в "нормандському форматі"

понеділок, 17 лютий 2020, 0:00

Представник Росії заявив, що Київ нібито не демонструє готовність до "нормального діалогу з Донецьком і Луганськом". Рішення про проведення нового саміту в "нормандському форматі" буде прийнято виходячи з прогресу у виконанні поточних домовленостей. Пр...