Хіти тижня. Розрив байок про "русское озеро": Літаки НАТО перехопили стратегічні бомбардувальники РФ над Чорним морем

Провокатори Путіна вчергове прощупали НАТО на слабкі місця

У вівторок літаки НАТО перехопили російські стратегічні бомбардувальники над Чорним морем. Про це повідомляє Командування повітряними та космічними силами НАТО в Європі, зазначають Патріоти України.

До операції залучили військові літаки Румунії, Болгарії та Туреччини, які були підняті в повітря через російську активність поблизу повітряного простору НАТО.

В складі російського повітряного угрупування було два бомбардувальники Ту-22 та два винищувача Су-27, що супроводжували бомбардувальники.

Спочатку на перехоплення піднялись винищувачі МіГ-21 LanceR з Румунії, потім два МіГ-29 з Болгарії, насамкінець Туреччина використала для перехоплення два F-16.

Радянський надзвуковий стратегічний бомбардувальник Ту-22М3

Російські літаки періодично здійснюють польоти поблизу кордонів країн НАТО, до їх перехоплення долучаються як авіація країн біля яких відбувають польоти, так і в рамках авіаційної поліції.

Для прикладу у серпні 2018 року, винищувачі Королівських повітряних сил Великої Британії перехопили літаки Росії над Чорним морем. Базуються винищувачі Великої Британії на авіабазі «Михаїл Когельничану», що у Румунії.

Аналогічна місія є в країнах Балтії та на Балканах, що актуально для країн, котрі не мають власних винищувачів. Місія авіаційної поліції здійснюється на ротаційній основі між країнами НАТО, що відправляють свої літаки та авіаційний персонал.

"Турция обозначила свой интерес: Донбасс Анкару особо не интересует, но ее интересует Крым, крымские татары и безопасность акватории Черного моря", - експерт

середа, 14 квітень 2021, 10:15

"Поездка Владимира Зеленского в Турцию - обычный рабочий визит, который не связан с обострением на Донбассе. Да, безусловно, им воспользовались, чтобы медийно создать образ единого антироссийского фронта, который поддерживает Украину", - пише у своєму ...

З архіву ПУ. Працював за вказівкою Москви: Затримано генерал-майора СБУ, який готував теракти в Україні (фото)

середа, 14 квітень 2021, 10:00

СБУ затримала за підозрою в державній зраді і здійсненні терактів завербованого Росією генерал-майора відомства Валерія Шайтанова, який за завданням російських спецслужб планував вбивство добровольця Адама Осмаєва. Затримання відбулося 14 квітня2020 ро...