Хіти тижня. Розведення на Донбасі: Москва наказала снайперам російсько-терористичних військ більше і частіше вбивати українських бійців, - розвідка

Схоже Путін вирішив "торпедувати" процес умиротворення, замінивши його черговою ескалацією бойових дій

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про наміри командування російсько-окупаційних військ активізувати застосування снайперів на лінії зіткнення з метою деморалізації особового складу Об'єднаних сил і провокування українських воїнів на відкриття вогню, зазначають Патріоти України.

Як інформує «Цензор.НЕТ», про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

Зокрема, мова йде про надання дозволу снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд в умовах гарантованого ураження і дотримання заходів маскування, в т.ч. з позицій в "сірій зоні".

Паралельно противник активізував заходи по доукомплектування і підготовці снайперських підрозділів в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...