Хіти тижня. Розведення на Донбасі: Москва наказала снайперам російсько-терористичних військ більше і частіше вбивати українських бійців, - розвідка

Схоже Путін вирішив "торпедувати" процес умиротворення, замінивши його черговою ескалацією бойових дій

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про наміри командування російсько-окупаційних військ активізувати застосування снайперів на лінії зіткнення з метою деморалізації особового складу Об'єднаних сил і провокування українських воїнів на відкриття вогню, зазначають Патріоти України.

Як інформує «Цензор.НЕТ», про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

Зокрема, мова йде про надання дозволу снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд в умовах гарантованого ураження і дотримання заходів маскування, в т.ч. з позицій в "сірій зоні".

Паралельно противник активізував заходи по доукомплектування і підготовці снайперських підрозділів в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.

Кримський міст більше не недоторканний? Експерт пояснив, чому Кремль нервує

вівторок, 23 червень 2026, 10:34

Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...

Україну знов вирішили притримати у часі: МЗС відреагувало на слова фон дер Ляєн щодо окремої євроінтеграції Києва та Кишинева

вівторок, 23 червень 2026, 9:35

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...