
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про наміри командування російсько-окупаційних військ активізувати застосування снайперів на лінії зіткнення з метою деморалізації особового складу Об'єднаних сил і провокування українських воїнів на відкриття вогню, зазначають Патріоти України.
Як інформує «Цензор.НЕТ», про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані ГУР.
Зокрема, мова йде про надання дозволу снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд в умовах гарантованого ураження і дотримання заходів маскування, в т.ч. з позицій в "сірій зоні".
Паралельно противник активізував заходи по доукомплектування і підготовці снайперських підрозділів в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...