Хіти тижня. Розведення сил як відступ ЗСУ: Представник США заявив, що буде, якщо Путін захопить Маріуполь

Деніел Фрід висловив думку, що росіяни розуміють – Захід будь-якої миті може посилити санкції проти РФ. За його словами, це вберегло Україну від нової або ще інтенсивнішої агресії.

Деніел Фрід. Фото: ЕРА.

США залишили за собою можливість посилювати санкції проти РФ. Про це в ексклюзивному інтерв'ю розповів американський дипломат, один із розробників антиросійських санкцій, колишній координатор Держдепартаменту США з політики санкцій, експерт аналітичного центру The Atlantic Council Деніел Фрід, передають Патріоти України.

"Санкції проти Росії після її вторгнення у Крим були відносно помірними. Санкції після вторгнення РФ на Донбас були значнішими, і ми суттєво посилювали їх протягом наступних місяців. Ці санкційні заходи передбачали заборону на надання військових технологій та товарів подвійного призначення, фінансові та енергетичні санкції проти РФ. Ми це робили разом із нашими європейськими колегами", – зазначив Фрід.

На його думку, набагато краще було запровадити декілька санкцій синхронно з Європою, ніж просто багато санкцій в односторонньому порядку. "Адміністрація [експрезидента США Барака] Обами вирішила, що [президент РФ Володимир] Путін має віч-на-віч зіткнутися з об'єднаним західним фронтом. Гадаю, це був правильний сигнал. Важливо було показати Путіну, що Захід єдиний і не роз'єднаний стосовно всього, що відбувається", – підкреслив експерт.

Він пояснив, що Захід повинен мати антиросійські санкції в резерві. "Це важливо, оскільки ви хочете, щоб Кремль зрозумів: якщо він посилить агресію проти України (наприклад, спробує захопити Маріуполь, чи боротиметься за сухопутний коридор від Донбасу до Криму, чи пересуватиме його в непередбаченому напрямку) – американці та європейці здатні й готові вдатися до подальшого посилення санкцій. Думаю, росіяни переконалися, що ми були готові зробити це (я зараз кажу про 2014–2016 роки, коли я працював в уряді США), і це спрацювало як стримувальний чинник проти нової або ще інтенсивнішої російської агресії. Важливо було ще мати санкції в резерві. Важливо було, щоб росіяни розуміли: у нас є санкції про запас. У будь-якому разі це була теорія адміністрації Обами щодо імплементації санкційної політики США", – додав Фрід.

Джерело: Гордон

Наслідки могли бути ще гіршими. Пошту з вибухівкою мав відкрити сам посол: Деталі теракту в представництві України в Мадриді

середа, 30 листопад 2022, 19:22

Поштове відправлення, що вибухнуло на території посольства України у Іспанії, було спрямоване на адресу посла, а серйозніших наслідків вибуху вдалося уникнути завдяки реакції та професійним діям персоналу дипустанови. . Про це в коментарі "Європейські...