Хіти тижня. "Сам він - нуль без палички": Розкрито справжну роль Сивохи для Зеленського

На думку Георгія Туки, поява Сергія Сивоха є «технологічним прийомом», мета якого - залучення на сторону президента Зеленського громадян, що підтримують Віктора Медведчука.

Сергій Сивохо. Фото: Факти.

Недавні заяви радника секретаря РНБО Сергія Сивохо про необхідність зміни риторики щодо жителів окупованих територій Донбасу, «виправленні помилок, прощати і просити прощення» підштовхують українців до думки про громадянську війну, а не російську агресію, передають Патріоти України.

«Сивохо не єдиний, хто намагається ввести подібні тези в дискурс. Медведчук уже не перший рік їх просуває», - заявив колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. На його думку, поява Сергія Сивохо є «технологічним прийомом», мета якого - залучення на свою сторону громадян, що підтримують Віктора Медведчука. Це робиться також і для того, щоб відібрати у Медведчука монополію на образ миротворця і «вибити у нього жупел єдиного комунікатора з Кремлем, який він отримав за часів Порошенка».

«Сивохо буде і далі дотримуватися подібної риторики. Він просто озвучує те, що йому наказали. На мій погляд, він нуль без палички. Ні про який його професіоналізм та компетентність говорити не доводиться. Знаєте, для такої ролі я обрав би більш гідного донеччанина, а не колишній голос "Антимайдана". Але "жираф великий, йому видніше", як співав Висоцький», - додав Георгій Тука.

Джерело: Факты

Хіти тижня. Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 19:00

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...

"Иногда мне кажется, что на выборах президента стоило голосовать за улитку", - Сазонов

четвер, 9 квітень 2020, 16:28

"Когда улитке страшно, она прячется в раковину. Там у нее на этот случай бутылка водки и бейсбольная бита. В принципе, не самый худший вариант для кризисной ситуации, когда тебе страшно. Более достойная позиция, чем оправдываться и изображать беспомощн...