Хіти тижня. Санкції проти одного дуже цікавого крипто-майданчика: Російський політик розповів, як США вже завдали удару по РФ

Російський політик Ігор Скурлатов розповів, як США вже завдали удару РФ і поставили під сумнів «військову відповідь Україні», передають Патріоти України.

За словами росіянина, останній тиждень у вузьких колах силовиків Росії викликав справжній тихий жах. "США завдали, м'яко кажучи, несподіваного удару санкціями по обнальному крипто-майданчику Suex. Залетіли взагалі й відразу, незримо поставивши питання на порядок денний військової відповіді Україні", заявив він.
Як стверджує Скурлатов, санкції США спрямовані проти крипто-локерів, Російських кібер-злочинних груп, які в минулому були під щільною опікою колишньою командою «опального зрадника Батьківщини» з ЦИБ ФСБ Сергія Михайлова — REVil, Evil Corp та інших.

"Зазвичай подібні нападки США вихідці з ЦИБ ФСБ переварили без проблем за принципом "раз там ворог, то у нас герой". Проте не цього разу, оскільки згаданий майданчик Suex також обслуговував і наркотрафік Hydra", - заявив Скурлатов. Але й це було б не настільки важливо, якби не той факт, що за «Suex стирчать вуха далеко, не тільки Qiwi в Росії та нескінченної команди учнів Михайлова», а й нібито «значний бізнес у погонах в Україні — зокрема, опорний банк всього бізнесу Конкорд».

Скурлатов стверджує, що «участь офіційної України» нібито в підтримці відмивання засобів наркотрафіку в Росії цілком «здатна довести відносини між країнами до крайньої точки неповернення і тому нарешті розв'язують руки Кремлю на застосування будь-яких засобів для усунення проблеми без огляду на вітчизняні погони».

"Учні Михайлова відчайдушно пручаються, погрожуючи то судами то карою небесною, але терпіння Кремля закінчилося, тим більше що вся інфраструктура виявилася абсолютно не готова до публічних розслідувань і сипеться як картковий будиночок", - розповів російський політик.

"ЗСУ пішли у контратаку та відбили Комишуваху": Арестович поділився доброю звісткою з Луганщини

неділя, 29 травень 2022, 0:35

Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...

"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

неділя, 29 травень 2022, 0:14

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...