Хіти тижня. Секс-скандали тривають: Ще один "слуга народу" розглядав напівголі сідниці в Раді (фото)

Поки у Верховній Раді 13 листопада тривають пристрасні перепалки довкола відкриття ринку землі, один з нардепів вирішив трішки розслабитися. Член фракції "Слуга народу" Павло Павліш під час свого робочого дня, який йому оплачують з податків українців, занурився в інтернет, передають Патріоти України.

У смартфоні Павліша був відкритий месенджер телеграм, у якому нардеп увійшов до групи під назвою "Побалакати". Проте головне фото телеграм-каналу натякає на інтимний підтекст: на знімку зображені напівголі жіночі сідниці.

Що відомо про Павла Павліша?

  • Український юрист, нардеп від "Слуги народу", член комітету Верховної Ради з питань правової політики.
  • Закінчив Херсонський державний аграрний університет (спеціальність "Менеджмент організацій"), Одеську національну юридичну академію (спеціальність "Правознавство").
  • Старший викладач у Херсонському державному аграрному університеті, директор юридичної фірми. Працював юрисконсультом ТДВ "Херсонський електромеханічний завод".
  • Засновник "Зе!Команди" у Херсонській області, очолював штаб команди під час президентської кампанії.
  • Одружений, має 2 синів.
Джерело: Апостроф

Туфлі Зеленського спокою не дають: Пропагандист Соловйов зробив селфі на тлі "Бріоні" (фото)

субота, 14 грудень 2019, 20:52

Російський пропагандист Соловйов ніяк не може забути зауваження президента України з приводу боязні забруднити дорогі туфлі «Бріоні». Майже через тиждень після прес-конференції Зеленського, він продовжує реагувати на них. Так, сьогодні на своїй сторінц...

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...